Katastrofa UFO i inżynieria wsteczna

Opublikowano: 01.02.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1245

Umówmy się, jeśli kosmici odwiedzają naszą planetę, to trudno uwierzyć, aby mogli tutaj rozbić swój statek kosmiczny. Zaawansowana cywilizacja technologiczna podróżująca z innego układu gwiezdnego, a mimo wszystko rozbijająca swój statek na Ziemi? Gdzie tu sens? Gdzie tutaj logika? Jak tak zaawansowani Obcy mieliby się po prostu rozbić? Nietrudno zrozumieć, dlaczego taka myśl wydaje się niedorzeczna, nierozsądna, absurdalna, wręcz niemożliwa. A jednak istnieją powody, aby nie odrzucać tego wariantu a priori, tylko zastanowić się nad taką możliwością. Zerknijmy zatem na różne scenariusze, przy okazji pochylając się nad problemem inżynierii wstecznej bardziej zaawansowanej technologii.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 01.02.2023 21:49

    Wlasnie czytam na 1E9 zyciorys Aleksandra George Weygersa ktory rowno 100 lat temu przedstawil swoja wizje pojazdu UFO, wtedy UFO nie bylo jeszcze znane. i w 1944 roku zglosil do opatentowania, jako w pelni funkcjonujacy pojazd. W 1945 r. patent przyjeto i zaginal. Weygers oskarzyl rzad USA o kradziez.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.