Jak wykończono stocznię w Szczecinie

Opublikowano: 16.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 530

Opozycjonista i stoczniowiec Lech Wydrzyński o historii przemysłu stoczniowego w Szczecinie na przestrzeni lat. Gość mówi o genezie nazwy „Stocznia szczecińska Wulkan”. Była to pierwotnie nazwa niemiecka. Stocznia musiała powrócić do tej nazwy, ponieważ nazwa „Stocznia szczecińska” została zastrzeżona. Lech Wydrzyński z nieskrywanym bólem przyznaje, że jest to bardzo smutny fakt, że stocznia musi powracać do tego typu rzeczy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o