Jak nie złapać grypy?

Opublikowano: 05.03.2018 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 422

Najważniejsza w wyleczeniu grypy i przeziębień jest szybkość działania. Kiedy jesteś w otoczeniu kichających osób, w szpitalu, w zatłoczonych miejscach, to musisz wziąć pod uwagę fakt: dookoła jest pełno różnych wirusów.

Kiedy jesteś w zamkniętym pomieszczeniu, niewietrzonym pomieszczeniu, wirusy zagęszczają się. Wtedy na 100% „złapiesz” wirusa. Czy zachorujesz? Niekoniecznie. Wszystko zależy od stanu twojego organizmu.

Pora roku ma również tutaj duże znaczenie. Najłatwiej wirusy mają w zimie. Wychodzenie z gorącego pomieszczenia na dwór z minusową temperaturą, brak słońca, niewietrzone pomieszczenia. To wszystko jest powodem osłabienia naszego systemu obronnego. Dużo łatwiej wirusowi przeniknąć do organizmu. Wtedy zaczyna się katar, kaszel, gorączka, czyli tzw grypa.

Należy ją zwalczać naturalnymi metodami, bez podawania antybiotyków. Każda wzięta seria antybiotyków, niszczy dobre bakterie w jelitach. Jeżeli w jelitach jest źle, to pojawiają się przeróżne choroby.

Co zrobić, aby wirus nie dostał się do organizmu?

Kiedy jesteś w miejscach publicznych, nie dotykaj rękami: ust, nosa i uszów. Tymi drogami, możesz wprowadzić wirusy do organizmu. Najczęściej wirusy gromadzą się w tylnej części gardła. Tam czekają na wejście do organizmu. Aby zwalczać wirusy w jamie ustnej, polecam stosować miksturę: dobrej jakości wody z wodą utlenioną.

Miksturę robimy następującą: 1 łyżeczka 3% wody utlenionej na 50 ml wody.

Sprawdzamy tę metodę na naszej rodzinie i na razie jest bez chorób. Aby ona zadziałała, każda osoba, z którą mieszkasz w domu musi wiedzieć, co ma robić.

Czyli:

1. Raz w tygodniu płukać usta przez kilka minut roztworem z wodą utlenioną.

2. Kiedy ktoś z domowników przebywał koło kichającej, chorej osoby, po przyjściu do domu natychmiast płucze gardło roztworem z wodą utlenioną. Po przepłukaniu gardła, wykonujemy kilka mocnych oddechów.

3. Zawsze, ale to zawsze po przyjściu do domu, należy myć ręce mydłem i gorącą wodą. Ocieramy w różne strony jedną rękę o drugą rękę, aby dokładnie zmyć wirusy. Wirusy na rękach utrzymują się przez kilkadziesiąt minut.

Wirusy na martwych rzeczach, czyli klamkach, stołach, łóżkach, chusteczkach przebywają kilkanaście godzin. Bardzo dobrze niszczą wirusy mosiądz lub miedź. Przez około 12 godzin samoistnie neutralizują je.

4. Jeżeli tylko jedna osoba wprowadzi do domu grypę, należy ją odizolować. W przeciwnym razie zachorują wszyscy domownicy.

Najtrudniej wirusy mają w lecie. Pomieszczenia są często wietrzone, organizm jest silniejszy częstym przebywaniem na słońcu. To słońce jest czymś wspaniałym. Niszczy, usuwa wiele chorób. Dlatego w lecie przebywaj na słońcu tak często, jak tylko możesz, nie doprowadzając do poparzenia skóry.

W zimie słońca jest bardzo mało, dlatego postępowanie jest inne, niż w lecie.

Na koniec film, na którym Jerzy Zięba wyjaśnia, co zrobić, kiedy już wirus przeniknie do organizmu i wywoła grypę.

Autorstwo: Marta Brzoza
Zdjęcie: gfhjkm123 (CC0)
Źródło: MartaBrzoza.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Łukasz Enki
Użytkownik
Łukasz Enki

Ziemva to paranaukowiec… nie jest dobrym przykladem do nasaladowania.

qrde blade
Użytkownik
qrde blade

Globalistyczna wojna z narodami Słowian, Żydów, ect. nadal trwa tyle, że zdradzieckimi, dyskretnymi, farmakologicznymi, ale wcale nie mniej skutecznymi metodami, które mają być powszechnie użyte ( od lat już są ) przeciwko ludzkości w morderczym celu. Jest to bowiem kolejne wielkie zwiedzenie o którym mowa w Biblii czyniące z ludzi stada zoombi borobotów. Oto moi drodzy realnie wniesione oskarżenie przeciwko współczesnej medycynie akademickiej ( czytaj rockefelerowskiej ) i odpowiedzialnej za chorobotwórcze i uśmiercające procedury jej elitom i urzędnikom oraz obezwładniającej nasze zdrowie, chorobotwórczej, powszechnie bezkrytycznie stosowanej współczesnej farmakologii i depopulacyjnej i sterylizującej nasze dzieci wakcynologii oraz wysługującemu się od dziesięcioleci pożal się boże przeszkolonemu ( czytaj FAŁSZYWIE OPROGRAMOWANEMU ) biorobotocznemu personelowi, licznym najemnym, zatrudnionym w mediach socjopatom, którzy razem zamiast przestrzegać i faktycznie uczyć leczyć choroby, bogacąc się, bezkrytycznie dezinformują i walczą wyłącznie z ich symptomami, wywołując u Pacjentów kolejne, groźne choroby i tym samym powodując liczne powikłania i nieuchronny, zwykle przyspieszony ich zgon. Trzeba drodzy rodacy powszechnie o tym morderczym procederze stale mówić, trzeba wszystkich przestrzegać, trzeba wreszcie korzystać z wiedzy jaką poniższy artykuł ze sobą niesie. Jest on bowiem oficjalnym powiadomieniem o wniesieniu oskarżenia w imieniu narodów świata do międzynarodowego trybunału przeciwko zbrodniom popełnianym na ludzkości. Tezy tego artykułu są jak perły rzucone są przed ograniczone, durne lub skorumpowane polityczne, urzędnicze, dziennikarskie i te przeszkolone i ponoć fachowe biorobotyczne, bogacące się na ludzkiej krzywdzie wieprze…
1. https://www.youtube.com/watch?v=CTukt-nSMvA ( jeśli załącznik się działa skopiuj do linii poleceń: http://www.youtube.com/watch?v=CTukt-nSMvA )
2. https://www.youtube.com/watch?v=RvE_AHpz5gM ( jeśli załącznik się działa skopiuj do linii poleceń: http://www.youtube.com/watch?v=RvE_AHpz5gM )

Dość już bezkarnego farmakologicznego i proceduralnego holocaustu na Polakach i Żydach w globalnym grajdole durnoty i łez !

PODAJCIE DALEJ…