Jahwe i limit 120 lat życia

Opublikowano: 23.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 582

Na całym świecie znajdujemy legendy o długowiecznych ludziach, którzy rzekomo mieli żyć przez setki a nawet tysiące lat. Dziś oczywiście powątpiewamy w te historie, wiedząc, że w żaden sposób człowiek nie jest w stanie żyć przez tak długi czas. Wydaje się bowiem, że istnieje biologiczny limit długości naszego życia, wynoszący z grubsza ok. 120 lat. Mało kto zwraca jednak uwagę na to, że ów limit został wyraźnie zapisany w jednym starożytnym tekście. Zerknijmy bliżej na kilka starożytnych legend i zastanówmy się co też z nich wynika.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Punkt Zero
Użytkownik

Sami sobie robimy limity, uważamy że musimy umierać żeby się rozwijać… Wypełniać coraz to nowe zadania, stawać przed wyzwaniami itd. “Daj mi wojnę lecz bez wrogów”…