ISIL grozi atakami biologicznymi na Zachodzie

Opublikowano: 08.08.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 637

Samozwańcze Państwo Islamskie teoretycznie zostało pokonane w Syrii i Iraku, lecz rzeczywistość jest taka, że zwolennicy ISIL rozproszyli się po całym świecie. Teraz zapowiadają ataki w państwach zachodnich z użyciem broni biologicznej.

W najnowszych materiałach propagandowych Państwa Islamskiego wzywa się wszystkich „samotnych wilków” do rozpoczęcia wojny biologicznej. Wyprodukowanie tejże broni wymagałoby posiadania laboratoriów i zaawansowanego sprzętu. Jednak ISIS proponuje pozyskanie niebezpiecznych bakterii i wirusów np. z odchodów, a następnie zainfekowanie żywności i wody pitnej.

Dżihadyści wzywają do ataków w ramach zemsty za zniszczenie samozwańczego kalifatu na Bliskim Wschodzie. Islamiści wciąż są aktywni w Syrii i Iraku, gdzie ukrywają się wśród ludności cywilnej i dokonują ataków z zaskoczenia, lecz wielu z nich uciekło do Europy, Rosji, Australii i Ameryki Północnej jako tzw. uchodźcy.

Niektórzy zwracają uwagę, że plakaty udostępniane przez ISIL przedstawiają miasto San Francisco. Niewykluczone, że to właśnie tam dojdzie do pierwszych ataków biologicznych. Według statystyk, w 2017 roku Stany Zjednoczone były zamieszkiwane przez niemal 3,5 miliona muzułmanów. Od 2007 roku, ich liczba stale rosła o 100 tysięcy rocznie dzięki migracji i wysokiemu wskaźnikowi urodzeń.

Autorstwo; John Moll
Na podstawie: GellerReport.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.