Indyjscy mistrzowie szachowi

Opublikowano: 22.05.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 516

We wrześniu 2023 r. Indie zajęły 2. miejsce w światowym rankingu Międzynarodowej Federacji Szachowej, tuż za USA. Na coraz to większej liczbie turniejów w Indiach wielu utalentowanych graczy trenowanych przez arcymistrzów rywalizuje ze sobą, aby zaistnieć na arenie międzynarodowej. To nowe pokolenie pochodzi z miast, w których dyscyplina ta jest istotną częścią życia kulturalnego. Międzynarodowe zawody są jednak obecnie (również) narzędziem geopolitycznym dla premiera Narendry Modiego.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.