Incydent UFO z Nimitz w 2004 r.

Opublikowano: 29.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 462

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o słynnym incydencie UFO z 14 listopada 2004 roku. Wówczas to piloci amerykańskich myśliwców zaobserwowali dziwny obiekt, który poruszał się po niebie z niesamowitą prędkością. Obiekt został zarejestrowany na radarze z pokładu krążownika, a także został nagrany na kamerze. W 2020 roku Pentagon oficjalnie upublicznił nagranie, potwierdzając autentyczność całej historii. Incydent UFO został uznany za niewyjaśniony. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tej sprawie, o której w ostatnich latach było głośno w mediach na całym świecie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o