Humanoidalny kształt na niebie przeraził Zambijczyków

Opublikowano: 06.03.2017 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 838

W mieście Kitwe w afrykańskim kraju Zambia, doszło do dziwnych wydarzeń. W pobliżu centrum handlowego Mukuba w centrum miasta, doszło do obserwacji dziwnego fenomenu, przypominającego kształtem ogromnego humanoida.

Do zjawiska doszło w zeszłym tygodniu. Dziwaczna wielka figura humanoidalnej istoty pojawiła się nagle w chmurach. Świadkowie twierdzą, że utrzymywało się to przez około 30 minut. Wiele osób uciekało sądząc, że to nie wróży niczego dobrego, niektórzy jednak podziwiali ciekawy fenomen do samego końca.

Wszyscy zgodnie twierdzą, że ludzki ogromny kształt totalnie ich zaskoczył i nikt nie umie dać racjonalnego wytłumaczenia. Obiekt wydawał się zrobiony z innego materiału niż otaczające go chmury. Świadkowie twierdzili, że można było odnieść wrażenie, jakby humanoid przyglądał się centrum handlowemu. Niektórzy sugerują, że wyglądało to bardzo podobnie do dementora z sagi o Harrym Potterze.

Wiele osób uznało, że musi być to jakaś forma manifestacji Boga. Nie można jednak wykluczyć, że był to jakiś głupi żart, albo akcja promocyjna. Można było tego dokonać na przykład za pomocą drona. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że doszło do tego w biednej Zambii, jest to mało prawdopodobny performance. Może zatem przestraszeni ludzie słusznie uciekali w popłochu, skoro do teraz nie wyjaśniono natury tego zjawiska.

Na podstawie: TheSun.co.uk, DailyMail.co.uk
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. brzeszczot 06.03.2017 13:34

    Albo to istoty z 4 wymiaru wpadły w naszą częstotliwość albo jak wcześniej napisał admin próba Bluebeam(to oczywiście nie mieści się większości społeczeństwa w głowie ale przecież już podczas I wojny światowej wyświetlano reflektorami na chmurach obrazy-krzyże itp-by zaniepokoić wroga jakąś apokaliptyczną wizją).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.