Historia 13-letniej narkomanki i prostytutki

Opublikowano: 01.07.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1283

Pod koniec lat 1970. pewna twarz prześladowała Niemcy. Jej spojrzenie poruszało cały kraj. Magazyn „Stern” przez cały tydzień publikował historie z jej życia. Rok później ukazała się powieść autobiograficzna „My, dzieci z Dworca Zoo”, a później adaptacja filmowa. Christiane F. stała się najsłynniejszą narkomanką w Europie. Jednocześnie do świadomości ogółu dotarło, że wśród narkotyków rozwinęła się młodzieżowa subkultura, która kontestuje tradycyjne wartości i mieszczański, konsumpcyjny styl życia. W odpowiedzi stworzono nowe oddziały policji i dodano nowe wykroczenia do kodeksu karnego. Narkomani na chwilę stali się mniej widoczni, ale problem nie zniknął. A jak jest dziś?


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 01.07.2023 20:00

    “A jak jest dziś?” – ta tak zwana młodzieżowa kultura to teraz standard. Antykultura rządzi! Dzicz górą!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.