Hipoteza czasu widmowego – analiza

Opublikowano: 06.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 986

Tzw. hipoteza czasu widmowego zakłada, że w średniowieczu doszło do oszustwa skutkującego sfabrykowaniem prawie 300 lat historii. W rzeczywistości okres wczesnego średniowiecza od 614 do 911 roku n.e. nigdy nie miał miejsca. Istnienie tych lat zostało sfałszowane przez papieża Sylwestra II oraz cesarza Ottona III dla celów polityczno-religijnych. Argumenty przedstawiane przez zwolenników hipotezy czasu widmowego są trudne do odparcia.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.