Haarp – tworzą broń silniejszą od atomu

Opublikowano: 26.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1106

Nie wielu ludzi na świecie śledzi rozwój projektu HAARP. Rosjanie, Chińczycy i Amerykanie zaczęli wyścig, aby zasilić swoje antarktyczne obiekty HAARP i udostępnić je w globalnej sieci. Gdy najnowsze stacje HAARP zostaną w pełni aktywowane i połączone ze skomplikowaną siecią HAARP, moc będzie mogła wzrosnąć wykładniczo. Co to oznacza? Ano to, że arsenały nuklearne już nie będą pierwszą bronią ludzkości, gdyż HAARP stanie się najgroźniejszą siłą na planecie oraz w układzie słonecznym. Czym jest HAARP? Dlaczego systemy anten są umieszczanie na Antarktydzie?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. niecowiedzacy 27.05.2024 01:04

    I stworzyli szatana na podobieństwo człowieka, bo najważniejszą rzeczą w życiu ludzi jest wzajemne mordowanie się.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.