Gra Smoleńskiem. Czy dojdziemy do prawdy?

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 279

„Dochodzenie do prawdy” było często używanym przez Jarosława Kaczyńskiego sformułowaniem podczas wszelkich uroczystości związanych z katastrofą smoleńską. Twarzą tego „dochodzenia prawdy” prezes PiS mianował Antoniego Macierewicza, który tą sprawą zajmował się przez 12 lat. Owocem prac podkomisji było kilka dokumentów, ale nie było wśród nich raportu końcowego, co powoduje, że komisja może działać dalej. Wydawać by się mogło, że 12 lat po katastrofie wszystko co mogło zostać ujawnione i zbadane, zostało opublikowane, a nic nie może już bardziej rozjątrzyć tego sporu. Jednak opublikowane przez TVN24 zarzuty, że podkomisja Macierewicza miała ukrywać dowody, znów trafiły a na pierwsze strony gazet. Czy kiedyś dowiemy się naprawdę co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku? O tym w kolejnym odcinku cyklu „Dokąd zmierzamy”. Gościem Kamila Klimczaka jest publicysta Leszek Szymowski.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.