Goście z Atlantydy i wiedza z głębin oceanów

Opublikowano: 10.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 624

Druga część podcastu o Atlantydzie. Według wielu, wielu różnych źródeł, w tym pism wedyjskich, kultura Atlantydy była znacznie bardziej skoncentrowana na duchowości, niż kiedykolwiek mogłaby być nasza obecna kultura. Po prostu podzielali zupełnie odmienne spojrzenie na rzeczywistość, w której niektóre ważne podstawowe prawdy o Wszechświecie były znacznie lepiej rozumiane i wyjaśniane w sposób nieznany większości z nas. Prace Schwaller de Lubicz szczegółowo opisują ten zupełnie odrębny paradygmat wyznawany przez starożytnych.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.