Gigantyczny system jaskiń i tuneli, oplata całą planetę

Opublikowano: 10.10.2021 | Kategorie: Historia, Nauka i technika, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2094

„W całej Europie istniały tysiące takich tuneli od północy w Szkocji aż po Morze Śródziemne. Są one przeplatane zakamarkami, w niektórych miejscach są większe i znajdują się siedzenia, komory do przechowywania i pokoje. Nie wszystkie się łączą, ale razem tworzą masową podziemną sieć. Jednak te tunele są nie tylko w Europie. W rzeczywistości istnieje wiele starożytnych kultur na całym świecie, które wspominają o istnieniu podobnych tuneli prowadzących do podziemnego świata. Istnieje wiele doniesień opisujących ów nieznany i jeszcze nie odkryty świat” – uważa niemiecki archeolog dr Heinrich Kusch.

Według Indian Macuxi z Amazonii, rozległa sieć tuneli łączy nasz świat z tajemniczymi komorami znajdującymi się pod powierzchnią. Indianie Macuxi są rdzennymi mieszkańcami Amazonii, w krajach takich jak Brazylia, Gujana i Wenezuela. Ich legendy donoszą o przejściu łączącym powierzchnię naszej planety z wnętrzem Ziemi. Indianie Macuxi do roku 1907 wkraczali do jaskini i podróżowali nią od 13 do 15 dni, aż dotarli do wnętrza planety. To tam ma znajdować się druga strona świata, gdzie żyją giganci i stworzenia, które mają około 3-4 metry wysokości.

Niektóre nurty archeologiczne utrzymują, że system tuneli i jaskiń został stworzony przez Atlantów, którzy od zawsze dążyli do osiągnięcia władzy na Ziemi. Atlanci mieli odnaleźć naturalnie wyżłobione tunele powstałe wskutek przepływów lawy, a następnie dokonali ich ulepszenia i pewnego rodzaju reorganizacji. Utworzyli nowe połączenia, wiele tuneli przedłużyli i w ten sposób powstał „wielki podziemny network tunelowy”.

I tak o to docieramy do informacji mówiących o tym, że rząd USA dotarł do jednego z tych tuneli, aby go zbadać. W czasie eksploracji odnaleziono „gigantyczne tuby”, „spodki latające” i co ciekawe, wszystko znajdowało się w doskonałym stanie i nadawało się do użytku. Oni przebadali je, uruchomili na nowo i odkryli kolejne tunele, łączące się w bezpośredni sposób z tym „pierwszym” tunelem, który udało im się odkryć.

Dlatego należy zauważyć, że zwłaszcza Amerykanie dokonali znacznej eksploracji tych olbrzymich tuneli, szczególnie tych prowadzących w kierunku Północnej Ameryki, Pacyfiku i do Północnego Atlantyku i dalej w głąb Ziemi a nawet do Wysp Karaibskich. W dzisiejszych czasach tunele te są wykorzystywane do „przemycania” pewnych osób, technologii oraz różnych strategicznych materiałów. Ponad to pamiętajmy również, że jeszcze w latach 60-tych Lyndon Johnson przelał pieniądze na budowę podwodnych baz na Atlantyku.

Podziemny system tunelowy wygląda jak „super autostrada”, autostrada bez przeszkód, z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii podziemnej. To wielka „sieć” lub „network”, który otacza cały glob. Nie ma znaczenia czy to ocean czy też kontynent, tunele ciągnął się nieustannie. Większość z nas nie ma pojęcia o istnieniu tych tunel, poza niektórymi, którzy bądź to przypadkowo lub celowo dokopali się do nich.

Wejścia do tych tuneli są w wysokim stopniu patrolowane i kontrolowane a zwłaszcza te znajdujące się w Północnej Ameryce i Zachodniej Europie. Nikt tam nie ma prawa wejść. W większości przypadków są to tereny militarne, służące do wzajemnego działania z innymi „istotami”, które mają znajdować się, a w zasadzie żyć, pod powierzchnią naszej planety. Według archeologa Heinricha Kuscha, każdy stan w USA posiada, co najmniej jedno wejście do tego systemu tunelowego.

Z reguły miejsca będące wejściem do tego podziemnego systemu, są skrupulatnie zamaskowane. Wyjątek stanowią Góry Skaliste, Appalachy, gdzie można stawiać budynki na ich poboczach. I na koniec, nie możemy nie wspomnieć o jednym z najbardziej tajemniczych miejsc naszej planety, to jest o Górach Bucegi. Mieszkańcy okolic Gór Bucegi od dziesięcioleci informowali o tym, że w pobliżu ich wiosek znajdują się grobowce, mało tego, całe cmentarzyska ze szkieletami olbrzymów.

Część z owych szkieletów sięgała trzech metrów. „To nie mogą być ludzie, a jeżeli tak, to nie są to zwykli ludzie”. Takie słowa do jednego z dziennikarzy miał wypowiedzieć mieszkaniec tamtejszej wioski. Czy tak się stało, tego nie wiemy, ponieważ nie ma nagrania, notatki, nie ma praktycznie nic, jedynie owe już legendarne zdanie, które możemy znaleźć w kilku publikacjach poruszających tematykę Gór Bucegi i fenomenu jaki ma się znajdować we wnętrzu owych gór.

Kolejna ciekawa i intrygująca kwestia to temat tuneli, których początek ma się znajdować w wielkiej podziemnej komnacie. Istnieją trzy główne tunele, z których każdy biegnie w odmiennym kierunku. Pierwszy skierowany został w kierunku Egiptu, drugi w kierunku Tybetu z kolei trzeci najbardziej tajemniczy kieruje się w stronę jądra ziemi. Niektórzy ludzie, twierdzą, że jest to wejście do świata umarłych, jest to przejście do piekła, tak zwane „Wrota do Gehenny”.

Teoria istnienia przejścia do piekieł jest ciekawa, ponieważ rzuca bardziej mistyczne i religijne światło na tajemnicę Gór Bucegi a w zasadzie tego, co się pod nimi znajduje. Teoria ta nie jest z góry przegrana, ponieważ wielu świętych relacjonowało, że w swoich wizjach byli oni prowadzeni przez Anioła do piekła. Jednak nie zostali teleportowani na inną planetę, lecz anioł prowadził ich w Góry a następnie do jaskini, która prowadziła do wnętrza, do jądra ziemi, gdzie ma być położone piekło.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 27 , średnia ocena wartości wpisu: 3,89 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.