Gettoizacja Izraela i „bransoletka wolności”

Opublikowano: 03.03.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1156

Izrael wprowadził coś co nazywa „bransoletką wolności” – urządzenie śledzące, które będzie stanowić alternatywę dla dwutygodniowej kwarantanny dla każdego, kto przyjeżdża do kraju z zagranicy.

Urządzenie, które wygląda jak inteligentny zegarek, jest produkowane przez firmę o nazwie SuperCom, która wcześniej współpracowała z rządami kilku krajów nad systemami śledzenia i monitorowania więźniów.

Ordan Trabelsi, dyrektor generalny SuperCom, powiedział: „Nazywamy to bransoletką wolności, ponieważ nikogo nie zamykamy a raczej dajemy im możliwość powrotu do domu”. „Nikt nie jest do tego zmuszony, ale zainteresowanym daje to inną opcję: większą elastyczność” – dodał Trabelsi.

Tak więc wybór jest taki, że albo jesteś zamknięty na dwa tygodnie w wojskowym hotelu kwarantanny, albo zakładasz śledzącą bransoletkę. To doprawdy nie brzmi jak „wolność”.

Wydarzenie to następuje w tym samym czasie jak sąd orzekł, iż domaga się, by krajowa agencja szpiegowska Shin Bet wycofała się z inwigilacji obywateli w ramach Covid-19.

Sąd orzekł, że takie działania są „drakońskie” i stanowią zagrożenie dla demokracji w kraju i mogą być wykorzystane tylko w nagłych wypadkach.

Izrael prowadzi też segregacje społeczeństwa, na tych którzy zostali zaszczepieni i dostali „zieloną przepustkę”, aby dostać się tam gdzie chcą i na tych którzy nie chcą być zaszczepieni i muszą pozostać zamknięci.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Irfy
Użytkownik
Irfy

He he he. “Kajdany wolności”. Piękne. Swoją drogą fascynujące są nie same wymysły władz, ale to, jak ludzi bezkrytycznie je przyjmują. Szczególnie w przypadku covidowej farsy. Bo trzeźwo patrząc, to cały ten covid jest dosyć mało śmiertelny. Ponadto, jakoby rzekomo, istnieje szczepionka. Nie przeszkadza to zmuszać ludzi do noszenia jakichś szmat, bransoletek, zamykania biznesów. Cyrk.

A inne choroby zniknęły. Nie ma. Jakoś nikt nie bada, czy przyjezdny nie ma dżumy, cholery, czerwonki. HIV-a! Żółtaczki też nikt nie próbuje na lotniskach badać. Całą plejada chorób tropikalnych też władz jakoś nie interesuje. Ale Covid, niczym jakiś starożytny bożek, to co innego! Nieważne, że śmiertelność ma mniejszą od szkarlatyny. Zamknąć, zakuć w dyby! Najlepiej zastrzelić wrażego nosiciela.

I kto w tym przoduje? Izrael i jego mieszkańcy, którzy o segregacji rasowej i zamykaniu w gettach chyba powinni mieć pewne pojęcie. Chichot historii.