Fuzja biocyfrowa

Opublikowano: 11.04.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1542

Oficjalny film promujący idee łączenia świata biologicznego z cyfrowym wyprodukowany przez think tank rządu Kanady. Transhumanizm jest jednym z kluczowych założeń Wielkiego Resetu i Nowego Porządku Świata.

12

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Fenix 12.04.2022 08:14

    Cywilizacja zagłady. Jaki wybór będzie miał człowiek podpięty pod SI, jeśli maszyna jest inteligentniejsza od człowieka? ” Leci z nami pilot ” Należy zadać pytanie po co maszynie człowiek , gdy uzna że to wirus i zbędny balast! Program samo-naprawa , aktualizacja.

  2. Admin WM 12.04.2022 09:12

    A potem rozbłysk słoneczny i spalą się obwody w transhumanistycznych ludziach (wł. cyborgach) podłączone do ich układów nerwowych. Ocaleją ci, co będą po drugiej stronie globu i fala elektromagnetyczna ich nie dosięgnie, i co, co nie będą mieli czipów w mózgach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.