Elity chronią Antifę w Niemczech

Opublikowano: 10.06.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 330

Agnieszka Wolska – dziennikarka, Polka mieszkająca w Niemczech – o protestach w Niemczech po śmierci Georga Floyda. Demonstracje przyciągały nawet do 25 tys. osób (Hamburg). Przebieg protestów był dość spokojny. Inaczej jednak manifestacje wyglądały w Berlinie. W stolicy kraju doszło do starć z policją. Prowokatorami byli członkowie lewicowej Antify. Wydarzenia w USA stały się jedynie pretekstem, jak mówi dziennikarka, do protestów: „Wyszli głównie ludzie imigranckiego pochodzenia […] Wychodzili manifestować przeciwko rasizmowi społecznemu, wykluczeniu” – wyjaśnia. Antifa w Niemczech cieszy się od lat politycznym parasolem bezpieczeństwa. Lewicowe formacje wspierają bojówkę. Politycy tolerują Antifę oraz usprawiedliwiają ich wszelkie działania. Agnieszka Wolska mówi także o niemieckich lekarzach, którzy są sceptyczni wobec wielu informacji dotyczących pandemii COVID-19.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
8artosh
Użytkownik
8artosh

Sorosowa armia idotów. Za pieniążki zrobią wszystko, nie wiedząc nawet w jakim celu. Money talks.