Dziwne dźwięki dręczą mieszkańców Fair Oaks w USA

Opublikowano: 07.04.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2915

Od kilku miesięcy mieszkańcy kalifornijskiego miasteczka Fair Oaks narzekają na głośne eksplozje, które pojawiają się w środku nocy. Dźwięki są tak głośne, że wstrząsają szybami oraz uruchamiają alarmy samochodowe. Wielu mieszkanców Fair Oaks jest już niezwykle sfrustrowanych i zdesperowanych, by znaleźć genezę dziwnego zjawiska. Jedna z eksplozji została zarejestrowana przez przydomową kamerę.

Wiele osób zwracało uwagę, że wybuchy notorycznie budzą ich w środku nocy, a rodziców jeszcze bardziej bulwersuje fakt, że ich dzieci boją się hałasu. Należy również przypomnieć o negatywnym wpływie dźwięków na zwierzęta domowe.

W ostatnich dniach problem stał się tak powszechny i uciążliwy, że utworzono nawet specjalną grupę na Facebooku, aby ludzie z okolicy mogli skuteczniej współpracować w celu zidentyfikowania źródła hałasu. W poprzednim tygodniu szeryf miasteczka Fair Oaks zarządził nawet wysłanie helikoptera, który miał zbadać sytuację, po tym jak policja otrzymała wiele zgłoszeń i skarg od mieszkańców.

Służby trzymają się racjonalnego wytłumaczenia zagadki i uważają, że wybuchy mogą być powodowane przez nielegalne składowiska fajerwerków i sztucznych ogni. Wszystko kończy się jednak tylko na samej teorii, ponieważ policji nadal nie udało się ustalić szczegółów. W społeczności Fair Oaks nie brakuje natomiast podejrzeń, jakoby okolice zostały nawiedzone przez zjawiska nadprzyrodzone.

Autorstwo: ZychMan
Na podstawie: Unexplained-Mysteries.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.