Dzisiaj podobno mamy „koniec świata”

Opublikowano: 21.12.2012 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 502

Brytyjska gazeta “Daily Telegraph” podaje, że pewien Holender planuje przetrwać koniec świata na „arce”. Pieter Frank van der Meer za 13500 euro nabył starą szalupę ratunkową, która będzie pełnić rolę „arki” dla niego i jego bliskich, kiedy, jego zdaniem, dzisiaj rozpocznie się drugi potop. „Tego dni odbędzie się parada planet. Jest to unikalne wydarzenie. W ten dzień wyzwoli się energia i Słońce się aktywuje. Ogromny wybuch na Słońcu może spowodować tsunami lub drugi potop” – uważa Meer.

Władze Gwatemali informują, że w związku z ogromnym napływem turystów, wstęp do miejsc związanych z historią Majów zostanie dziś ograniczony. Wielka Rada Majów podjęła decyzję o walce z ograniczeniami nałożonymi na turystów chcących odwiedzić święte miejsca Majów. W Gwatemali znajduje się ogółem 13 stref archeologicznych związanych z Majami, dokąd udaje się obecnie mnóstwo ludzi z całego świata, aby być tam w dzień przepowiadanego końca świata. Wodzowie plemion zamierzają udać się do Tikal, jednego z głównych ośrodków kultury Majów, aby osobiście kontrolować sytuację.

Ceremonie oczyszczenia świętych miejsc Majów pod kierownictwem kapłanów zapoczątkowało przywitanie w Gwatemali 21 grudnia, który to dzień wielu uważa za dzień końca świata. Ceremonie oczyszczenia obejmą 20 świętych miejsc na terytorium kraju. Kapłani Majów wzywają wszystkich do wspólnej medytacji w imię jedności narodów, społeczeństw i rodzin w celu osiągnięcia pokoju i zmiany świadomości ludzkości. Ich zdaniem jedynie w ten sposób można zachować matkę-ziemię i osiągnąć prawdziwe braterstwo między tymi, którzy ją zamieszkują.

Francuskie służby ochrony prawa ograniczają od wczoraj dostęp do terenów niedaleko góry Bugarach, uważanej za schronienie przed zbliżającą się apokalipsą. Znajdująca się w iberyjskim masywie Corbière góra Bugarach o wysokości 1231 metrów zasłynęła dzięki użytkownikom internetu. Miejsce to cieszy się popularnością również wśród różnego typu okultystów z powodu niezwykłej budowy geologicznej. Górę nazywano też bazą kosmitów, a w jej podziemnej części miały się znajdować schowane bramy do innego świata.

W Chinach aresztowano ponad 600 zwolenników sekty Bóg Wszechmogący ogłaszających zbliżający się koniec świata. Chińskie media donoszą, że większość z nich aresztowano za naruszanie porządku publicznego na okres od 5 do 10 dni. W związku z tym adepci tego kultu spędzą dzień, na który zapowiedziano kolejną światową katastrofę – 21 grudnia – w areszcie tymczasowym. Następcy teorii mówią o nieodwracalności nieszczęść – trzęsień ziemi, tsunami, śmiertelnych epidemii, katastrof samolotów i degradacji środowiska, które zsyła Bóg Wszechmogący na ludzkość „za grzechy”.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. raist356 21.12.2012 10:11

  Zastanawiam się, czy te końce świata nie są wymyślone przez kogoś wysoko postawionego…
  Ludzie zaczynają brać kredyty, kupować schrony i tysiące innych niepotrzebnych rzeczy, i gospodarka dostaje kopa. Nie wspominając o tym, że później dużo ludzi jest więźniami kredytów, które pozaciągali myśląc, że nie będą musieli ich spłacać.

 2. FreeG (korektor WM) 21.12.2012 10:24

  Myślę, że nikt wysoko postawiony, lecz agencje reklamowe w porozumieniu z mediami:)

 3. Hassasin 21.12.2012 10:50

  Ja ! Ja ,Wam mówię kiedy będzie koniec świata ! 😉 Jutro rano w sobotę , po przebudzeniu , jak dopadnie kac 🙂

 4. matimozg 21.12.2012 11:57

  Ktoś zarabia teraz na turystach odwiedzających Gwatemale. Nie znacie dnia, ani godziny…

 5. wiara milosc nadzieja 21.12.2012 12:13

  21.12.2012 to kolejna fałszywa data , podoobnie jak rok 1975 organizacji świadków Jehowy czy rok 1925 : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=7973

  , ogólnie tego typu nauki maja za zadanie zatwardza ludzkie serca na przyszłe ostrzezenia m.in przed znamieniem czy fałszywymi cudami które zwioda ludzkosc

 6. Roots Chant Rising 21.12.2012 15:40

  Znalezione w internecie: ” Przychodzi koniec świata do polski, rozgląda się i mówi – eee już tu byłem. “

 7. Czejna 21.12.2012 19:31

  Roots Chant Rising
  Uwazaj, bo mnie za identyczny sposob przekazania informacji ocenzurowano posta, poniewaz nie podalem linka. 😉
  Korektory chyba wybyly do Gwatemali. 😉

 8. Roots Chant Rising 21.12.2012 21:44

  Podaję link: http://www.gdzieswinternecie.pl
  Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.