Duża niejednorodność protestujących

Opublikowano: 30.10.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 476

Łukasz Jankowski – dziennikarz Radia Wnet mówi o tym, jak wyglądały protesty w centrum Warszawy wczesnym popołudniem. Zwraca uwagę, że energia zwolenników aborcji nieco osłabła. Wśród demonstrantów było wiele osób oceniających aborcję jako coś złego, opowiadających się jednak za utrzymaniem tzw. kompromisu aborcyjnego. Liczna była również grupa postulujących aborcję niemal na życzenie: Protestujący nie mają wspólnej wizji prawa aborcyjnego. Traktują demonstracje jako formę rozrywki.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o