Dramatyczna sytuacja w Szanghaju

Opublikowano: 14.04.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2101

Są na świecie miejsca, w których wciąż trwa psychoza i covidowy terror. Każdy wykryty przypadek zakażenia w Szanghaju w Chinach to zamknięcie miasta na 14 dni. Testy covidowe są masowe, więc nic dziwnego, że zawsze u kogoś koronawirusa wykryją. Ludzie mają już dosyć lockdownu – jedni popełniają samobójstwa skacząc z okien, inni walczą i błagają o jedzenie. Ludzie są publicznie upokarzani za łamanie obostrzeń covidowych, a narzekania w internecie są cenzurowane.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. najzwyklejszy 14.04.2022 15:57

    Kolejne celowe chińskie …….., szykowanie przez SchwaboRotschilGaetsa cd ludobójstwa. Przerażające faszystowskie/komunistyczne działania chińskiego ….. rządu. Identycznie jak polskiego. Ad wolne media, nie wolno używać przekleństw w temacie ludobójców, morderców, faszystów, komuchów?

  2. Krisnow 15.04.2022 09:21

    ZBRODNICZEGO TERRORU GLOBALISTÓW CIĄG DALSZY !!!!
    BANDYCI KTÓRZY NIGDY NIE ZOSTANĄ UKARANI !!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.