Dr Ozdyk zaleca wicemarszałek sejmu z PiS „jakieś badania”

Opublikowano: 09.03.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3463

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska wizytowała w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Odwiedzinami pochwaliła się w mediach społecznościowych, dodając zdjęcia z bojowymi podpisami w kierunku Rosji. Dr Sławomir Ozdyk skomentował wygłupy przedstawicielki władzy w programie Tomasza Sommera.

Gosiewska przebywała na koszt podatnika w Poznaniu, gdzie odbyło się… wyjazdowe posiedzenie sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Następnie wicemarszałek z ramienia PiS wybrała się na Poligon Biedrusko oraz do Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Jak to w dzisiejszych czasach, cały wyjazd nie mógł się odbyć bez szerokiej relacji zdjęciowej w mediach społecznościowych.

Na jednym ze zdjęć Gosiewska pozuje z karabinem. Fotografię podpisała następująco: „Ruskie czołgi płonęły, że aż miło”. Kolejne ze zdjęć przedstawia Gosiewską w czołgu. „Na Moskwę!” – pisze wicemarszałek Sejmu.

„Ja to przewidziałem, tu się muszę pochwalić, bo wyobraź sobie, nie dalej jak 26 lutego napisałem […]: »Czekam w końcu na sformowanie legionu z Twittera. Na czujce Kowal, z prawej Matecki, z lewej Wolski z Bartosiakiem. Z tyłu Gosiewska z kuchnią polową. Przed takim oddziałem Putin czmychnie, gdzie pieprze rośnie. W trymiga«” – przypomniał redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”. Jednocześnie Sommer zauważył, że nie docenił Gosiewskiej, bo ona „wsiadła do czołgu”. „Ona ma większe ambicje – nie będzie tam przy garach. Kurczę, zapomniałem, że to jest antykobiece wszystko” – dodał dziennikarz.

Gość Sommera skomentował tę sytuację, cytując słowa Pietrka z serialu Ranczo: „Jak człowiek się w życiu do niczego innego nie nadaje, to idzie do polityki”. Dr Ozdyk stwierdził, że nie chce Gosiewskiej „nic zarzucać”, ale zasugerował jej „jakieś badania, może jakiś psychotest”. „Bo pani Gosiewska wrzuciła jeszcze inne rzeczy. Stanęła za sterami ciężkiego karabinu maszynowego i podpisała to »rosyjskie«, czy tam »ruskie« czołgi płoną jak szalone et cetera, et cetera. No a ten wpis z Moskwą, no faktycznie jej szef powinien się tym zająć” – stwierdził gość Tomasza Sommera.

Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Stanlley 09.03.2023 11:20

  Może rzeczywiście ją wysłać na I linię frontu? Ukraińcy napewno ją dobrze tam zagospodarują – a jak wróci to bedzie mogła opowiadać o swoich bohaterskich czynach 🙂 Chętnie to posłucham ile to ruskich czołgów spaliła… ruskich w sensie plemion ruskich – którzy walczą z Moskalami 😉

 2. Rhumek 09.03.2023 11:26

  Wspaniała !!! Cudownie kobieca mars coś tam. Sejm powinien ja natychmiast oddelegować na front. Mogłaby przy okazji wpłynąć na ambicje i zabrać ze sobą cały batalion ,,polityków,, i ich rodzin.

 3. xmariox 09.03.2023 19:38

  Straciłaś okazję żeby milczeć kobieto…

 4. Paweł 10.03.2023 12:43

  Nie jakieś tylko leczenie psychiatryczne lub frontowe. Ahoj, przygodo!

 5. LichoNiespi 10.03.2023 14:35

  Az strach dziwi..ze takich cudownych polskojezycznych psychopatow jak to polskie s/-/ jest w sejmie…

 6. LichoNiespi 10.03.2023 14:37

  Przed chwilom chcialem napisac cos na powyzszy temat i …..cenzurka blokowala mnie tak ze na[isalem .. ze takich cudownych polskojezycznych psychopatow jak to polskie/-/ jest w sejmie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.