Marszałek Sejmu znów wyłączyła mikrofon Braunowi

Opublikowano: 25.05.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3366

Kolejny już raz marszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska wyłączyła mikrofon posłowi Konfederacji Grzegorzowi Braunowi. Wszystko dlatego, że uznała, iż parlamentarzysta „obraża kobietę”. Nie omieszkała także obrazić Brauna.

Co jakiś czas w Sejmie dochodzi do spięć pomiędzy Małgorzatą Gosiewską i Grzegorzem Braunem. Najwyraźniej poseł Konfederacji jest na cenzurowanym. Takie incydenty bowiem się powtarzają.

„Ludzie miewają różne deficyty. Ja na przykład mam taki deficyt, że noszę szkła na nosie i nie będę z całą pewnością pilotem odrzutowca naddźwiękowego. Pani poseł Mucha ma natomiast taki deficyt intelektualny, jakim jest ograniczona zdolność do słuchania ze zrozumieniem…” – tyle z mównicy sejmowej zdążył powiedzieć poseł Braun, zanim Gosiewska wyłączyła mu mikrofon.

„Panie pośle, wył… nie, nie…” – protestowała z wysokości fotela marszałka. Z sali zaś dało się słyszeć „obraża pan posłankę na Sejm”. „Panie pośle, dziękuję panu bardzo. To nie jest miejsce do obrażania parlamentarzystów, a szczególnie kobiet. Jeśli pan nie potrafi się zachować, to proszę zająć swoje miejsce” – skwitowała Gosiewska.

Poseł Konfederacji próbował jeszcze wyjaśnić marszałek Sejmu, o co chodziło w jego wypowiedzi, ta jednak była odporna na tę wiedzę. „Panie pośle, bardzo proszę zająć miejsce i nie rozmawiajmy o deficytach, bo tu by można było poezję pisać na pana temat” – grzmiała Gosiewska.

Przypomnijmy, że wcześniej doszło do gorącej wymiany „uprzejmości” pomiędzy Gosiewską i Braunem. „Tradycyjnie pokaz głupoty i prymitywnego chamstwa” – oceniła marszałek Sejmu wypowiedź posła Konfederacji na temat proponowanych w styczniu zmian w systemie komunikacji elektronicznej. Innym zaś razem Gosiewska pytała: „A pan to jeszcze modli się po polsku, czy już po rosyjsku?”. Wówczas poseł zadawał pytanie w związku z procedowanym projektem zmian w ustawie o finansach publicznych. Jak podkreślał, jest to „w istocie ustawa blankietowa”.

Autorstwo: MMC
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Stanlley 25.05.2023 14:17

  Mam nadzieję że wiecie że to nic nie znacząca ustawka. Konfederacja jest promowana przez Balcerowicza – chyba wszyscy wiemy co to oznacza?

  Jak system kogoś nie lubi to o nim nie mówi, nie zaprasza się. Co najwyżej jakieś paszkwile i kilka kłamstw – jak się wybroni to nawet kłamstw się nie publikuje. Prosty przykład – Maciej Maciak – mainstream jak i koncesjonowany antysytem udaje że go nie ma, co najwyżej jakiś Sykulski, militarysta (słowa “chcesz pokoju szykuj się na wojnę”) . Pewien rozgłos zyskał niedawno za sprawą kilku (nawet jeden na TVP info) kłamliwych artykułów – ale dopiero po tym jak założył ruch Dobrobytu i Pokoju – koszmarna sprawa dla systemu… co gorsza bardzo szybko się rozrósł i już zjazdy aktywistów z samego województwa mazowieckiego wczesną wiosną były większe niż ogólnopolski zjazd Konfederacji (ten na którym przez 4 godziny przewalili 700 000zł..) Ale o tym nie można głośno mówić bo jeszcze by się okazało że więcej jest ludzi którzy chcą żyć w pokoju, w zgodzie ze WSZYSTKIMI sąsiadami, a najlepiej ze wszystkimi w zgodzie…

 2. replikant3d 25.05.2023 17:22

  Baba ewidentnie nie znosi mądrzejszych od siebie. Nie potrafi się ,,odgryść,, merytorycznie. No ale cała klasa polityczna w tym kraju ma taki ,,poziom,,….

 3. akami 26.05.2023 07:16

  Z pewnością Konfabulacja podobnie jak Cookies15 jest to kontrolowana opozycja. Ten chazarski system tak działa.Dać gojom złudzenie, że ktoś coś za nich robi , działa, itp, aby w rzeczywistości mieć pewność stabilności chazarskiej władzy i mieć monopol na zawłaszczanie owoców ludzkiej pracy. To było oczywiste od początku. Wystarczy umieć czytać między wierszami. Pierwsza sprawa to doszukiwanie się korzeni rodzinnych i społecznych tych “opozycjonistów”. Druga sprawa to ich ciśnienie medialne. Już oczywistą odpowiedź kto co i na co dał “taniec z jajcami”, lata świetlne temu, gdy jeszcze wtedy pryszczaty lider Krzysztof Posag brał w tym udział zasikany jak mały szczeniak. Już wtedy było wiadomo, że trzeba mieć odpowiednie pochodzenie aby brać w tym udział. Jakie? Jeśli chodzi o tfu! ajwaj en to musisz być z pochodzenia z mafii ubeckiej, tych chazarskich ubeckich służb PRLu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.