Dość koronapsychozie! Odwołać plandemię strachu!

Opublikowano: 08.08.2021 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2741

Marsz pod hasłem „Wielki Śląski Marsz Wolności” przeszedł wczoraj ulicami Katowic. Wzięło w nim udział około trzech i pół tysiąca osób pod czujnym okiem 500 policjantów. Nie odnotowano żadnych incydentów.

Sierżant sztabowy Łukasz Kloc z katowickiej komendy miejskiej poinformował, że dla bezpieczeństwa uczestników do służby skierowane liczne siły policji. „O bezpieczeństwo zadbali mundurowi z oddziałów prewencji oraz ruchu drogowego, kryminalni i policjanci z zespołu antykonfliktowego. Śląskich policjantów wspierali również koledzy z Małopolski i województwa łódzkiego” – przekazał funkcjonariusz. Dodał, że policjanci natychmiast reagowali na każdą sytuację, która mogła stwarzać jakiekolwiek zagrożenie i być punktem zapalnym konfliktu na większa skalę.

W sumie w Katowicach zebrało się siedem grup protestujących, które demonstrowały przeciwko polityce i działaniach rządu wobec aktualnej sytuacji pandemicznej, krytykowali szczepienia na COVID-19 oraz wprowadzone restrykcje, wykrzykując hasła: „Stop segregacji”, „Stop zamykaniu Polaków”, „My się nie boimy czwartej fali”, „Czym więcej zabierają, tym mniej mamy do stracenia”, „Za miskę ryżu nie będziemy żyć”. Sceptycznie odnosili się nawet do samej pandemii, twierdząc, że jest to odgórnie zaplanowana akcja, która ma na celu zastraszenie obywateli.

Uczestnicy marszu mieli też ze sobą polskie flagi, specjalnie przygotowane koszulki, plakaty i bannery, m.in. z napisami: „Polacy odwołują plandemię strachu”, „Jestem sobie Polak wolny, niepodległy, nieszczepiony i niezłomny”, „Dość koronapsychozie”, „Stop segregacji sanitarnej”. Dość szantażowania pracowników. Dość łamania naszych praw” czy „Zakrzep się”. Z tłumu padały też ostre słowa, że szczepienia są eksperymentem medycznym. Jeden z demonstrantów jechał na rowerze, za którym ciągnął skonstruowana trumnę z napisem „Tu spoczywa dorobek mojego życia”.

„Od kilku dni najważniejsze osoby w państwie prowadzą narrację o antyszczepionkowych terrorystach, a media to ślepo powtarzają. Dziś Ci sami rządzący i te same media są ślepe na Marsz Wolności w Katowicach – tylu antyszczepionkowych terrorystów przeszło im pod nosem” – skomentował użytkownik Wolność__Słowa na „Twitterze”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Admin WM 08.08.2021 09:29

  Ten film (link niżej) pokazuje prawdę o podpaleniu Sanepid w Zamościu. Dowodzi merytorycznie, że była to prowokacja rządowa do celów propagandowych.
  https://wolnemedia.net/podpalenie-sanepidu-to-rzadowa-prowokacja/

 2. fso1500 09.08.2021 02:01

  Mam już nieco ponad 40 lat więc powiem wprost. Ten system jest najbardziej zamordystyczny jaki znałem do tej pory w moim kraju. Niech się walą.

 3. beth 10.08.2021 00:05

  dla powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy polecam materiał z 1981 roku

  https://www.ekspedyt.org/2021/08/01/w-1981-r-jacques-attali-mowi-jak-zamierzaja-rozegrac-epidemie/#comment-118788

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.