Podpalenie Sanepidu to rządowa prowokacja

Opublikowano: 08.08.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1944

https://www.youtube.com/watch?v=-9LkzKPWF0A

Sprawca podpalenia Sanepidu w Zamościu najprawdopodobniej był tajniakiem, który dokonał prowokacji, aby zwalić winę na krytyków szczepień eksperymentalnym preparatem. Wybrał najgorsze możliwe miejsce do podpalenia Sanepidu, od strony z kamerą i otwartej, aby jak najwięcej osób go zobaczyło a kamera sfilmowała. Po drugiej stronie budynku było o wiele dyskretniej, były szklane drzwi, przez które mógł wejść do budynku i lepiej go podpalić, i nie było kamer kamer monitoringu. Dowodów jest więcej – wszystkie omówiono klarownie w powyższym nagraniu wideo (obejrzyj całe, by zrozumieć powagę prowokacji i absurdalne zachowanie „sprawcy”).


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kaczor3333 08.08.2021 13:28

    Panie ministrze od fal i lokdałnów. Naprawdę zamiast walczyć z ludźmi, prościej jest wybudować bunkier na Antarktydzie, no albo gdzieś w cieplejszych regionach świata. Schowałby się pan wraz ze swoją rodziną i kolegami po fachu przed śmiertelną zarazą. zabralibyście ze Sobą tych którzy by na Was pracowali, a w zamian mieli by ogłaszane kolejne fale i lokdałny. Wszyscy byliby szczęśliwi. Nie zatruwaj pan życia innym bo kto falą wojuje ten od fali ginie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.