Donald Trump planuje coś na sierpień

Opublikowano: 09.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 363

Radio Wnet. Politolog dr Rafał Brzeski mówi o reperkusjach decyzji jednego z duńskich urzędów wstrzymującej budowę gazociągu Baltic Pipe. Poruszony zostaje również temat wzmagającej się na świecie gry wywiadów oraz kwestia przygotowań do spotkania Putin-Biden. Dr Brzeski mówi ponadto o śledztwie ws. pochodzenia koronawirusa SARS-Cov-2 i o wysuniętym przez byłego prezydenta USA Donalda Trumpa postulacie wypłacenia przez Chiny reparacji za wybuch pandemii. Dalsza część rozmowy dotyczy ekspansji lewicowych ideologii w Stanach Zjednoczonych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o