Dlaczego w Nowej Zelandii jest mało zarażonych?

Opublikowano: 15.04.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 622

Ludwik Płoszaj – Polak mieszkający w Nowej Zelandii – informuje, że w Nowej Zelandii zachorowało 1387 osób, wyzdrowiało 728 i zmarło dziewięć osób (stan na 15.04.2020 r.). Więcej więc osób wyzdrowiało niż zostało obecnie chorych. Na 5 mln osób wykonuje się 3,5 do 4 tys. testów dziennie. Dlaczego w tym odległym od Polski kraju tak mało osób zachorowało na Covid-19? Nowa Zelandia szybko zamknęła swoje granice. Zamknięcie jest też wewnętrzne. „23 marca nowozelandzki rząd wprowadził radykalne restrykcje. Są radykalniejsze niż w Polsce […] Kraj stoi; wszyscy zostali w domach”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.