Czy po śmierci nic już nas nie czeka?

Opublikowano: 01.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 811

Śmierć jest nieodłączną częścią losu każdego człowieka. Kładąc się spać, rzadko zastanawiamy się nad końcem naszej egzystencji. Ostatecznie jednak życie każdego z nas nieustannie zmierza do punktu zwanego śmiercią. Jednak… czy aby na pewno śmierć jest końcem naszego istnienia? Czy po śmierci nic już nas nie czeka? Zastanówmy się nad tym odwiecznym pytaniem analizując kilka sposobów aby pokonać śmierć.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. flipper 05.11.2021 11:16

    Bóg = Wielki Architekt.
    Technologiczno-filozoficzna rozprawka na temat zmartwychwstania.
    Parabola zbawienia dzięki Jezusowi Chrystusowi (w Kościele Katolickim) i transcendencja do superkomputera.
    Każdy wierzy w to co chce.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.