Czy Jared Kushner odegra rolę Antychrysta?

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1629

W 2007 roku firma Jareda Kushnera kupiła budynek przy 666 Fifth Avenue w Nowym Jorku. Będę szczery, przez ostatnie lata byliśmy głównie skoncentrowani na bezprecedensowym wzroście Donalda Trumpa, że niewiele uwagi poświęciliśmy jego zięciowi, Jaredowi Kushnerowi. Nie mówimy, że Jared Kushner jest Antychrystem, ale pokażemy wam kilka bardzo niepokojących informacji na jego temat.

Musimy na samym wstępie zadać sobie pytanie, czy Jared Kushner jest najpotężniejszym człowiekiem na świecie? Kiedy ogląda się filmy, które są np. komplikacją zdjęć Kushnera i różnych „ważnych osób”, oraz fragmenty pochodzące z różnych programów medialnych dyskutujących o nim, to wówczas wyłania się bardzo niepokojący obraz – Kushner traktowany jest niczym „bóg wcielony”.

Kolejna kwestia, jeżeli macie „to coś”, i spoglądając w oczy człowieka, spoglądacie w jego duszę, to spójrzcie na zdjęcia ukazujące oczy Kushnera. Praktycznie wszystkie ukazują „coś” bezdusznego w jego wnętrzu. Ja osobiście odnosiłem chwilami wrażenie, że jego oczy odzwierciedlają jego martwą duszę. I tak zupełnie na marginesie to przedstawia się on jako nieco bardziej złowieszcza wersja Nicolae Carpathia z serii „Left Behind”.

Za Kushnerem stoi też inny „możny” tego świata – George Soros. Jego fundacja Soros Fund Management po cichu finansuje wspierany przez Kushnera startup o nazwie Cadre. Źródło zaznajomione z umową finansowania powiedziało „The Real Deal”, że „Soros miał długie i produktywne relacje z rodziną Kushnerów”.

Ironia związku Sorosa z Kushnerem polega na tym, że kampania prezydencka Donalda Trumpa, którą Jared Kushner pomógł zaaranżować, oczerniała George’a Sorosa. Wideo z kampanii pokazało twarz Sorosa, podczas gdy w tle głos Trumpa grzmiał: „dość globalnych interesów specjalnych, które nie mają na myśli twojego dobra”. Przypomnijcie sobie do tego operację QAnon”, a zobaczycie, że „pogrywają sobie” z nami.

I teraz kolejne pytanie – czy „Jared Kushner jest człowiekiem, który może przynieść pokój na Bliskim Wschodzie? Donald Trump powiedział o Kushnerze, że „jeśli nie może wynegocjować pokoju między Żydami i Palestyńczykami, to nikt nie może”. Ojej, niezłe szaleństwo, co?

Jared Kushner nie ma absolutnie żadnego doświadczenia w polityce wewnętrznej lub zagranicznej, ale w jakiś sposób znajduje się w pozycji pośrednika w dążeniu do osiągnięcia pokoju na Bliskim Wschodzie.

I teraz złapcie się czegoś, albowiem zgodnie z proroctwem biblijnym, człowiekiem, który zawrze pokój na Bliskim Wschodzie, choć będzie to fałszywy pokój, jest biblijny Antychryst z „Księgi Daniela” i „Objawienia”.

Chcę się jeszcze z wami podzielić innym moim spostrzeżeniem, otóż gdy spoglądam na obszerne obrazy wideo Kushnera „w akcji”, to zaiste wygląda on przerażająco. A kiedy stoi za Donaldem Trumpem (wówczas jeszcze prezydentem), to wygląda na to, że Jared Kushner czuje do niego pogardę.

Reasumując, nie mówimy, że Jared Kushner jest Antychrystem, ale należy zauważyć, że istnieje wystarczająco dużo sygnałów, które muszą zwrócić naszą uwagę na tego człowieka. Według proroctw, przed ujawnieniem się Antychrysta musi zaistnieć „wielki upadek” ludzkości. I notabene ten „wielki upadek”, jest już w toku.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. radical3dom 20.09.2022 11:16

  Kuszner słabo pasuje bo podobno antychryst ma mieć 33 lata kiedy zawładnie światem. Jego oczy typowe małe czarne żydowskie oczka. Myślę że antychrystem jest ktoś nieoczekiwany ale musi miec ok 33 lata. Słyszeliście już o rozwiazaniu zagadki z biblii? 666 liczbą człowieka jest(znamieniem bestii) BEAST : ”BESTIA” Jest to samoprogramujący się komputer, który jest w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje finansowe na świecie. Planuje się wprowadzenie cyfrowej indentyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma swój indywidualny numer składający się z trzech sześciocyfrowych liczb,
  666 liczba to człowieka jest(trzy sześciocyfrowe liczby nadrukowywane na skórę (znamię) czyli oznaczenie ludzi, bestia to maszyna tak jak w tekscie powyżej.
  Dlaczego Bóg zabronił przyjmowac tego znamienia? Bo pójdziemy pod kontrolę bestii (być może sztuczna inteligencja to szatan w maszynie).

 2. Szwęda 20.09.2022 18:34

  radical3dom,
  Prawdziwa sztuczna inteligencja a nie obecnie używane pojęcie będące marketingowym bełkotem, prawdziwa super inteligencja, którą będą posiadały maszyny kwantowe – będzie wykładniczo potężniejsza od najgenialszego człowieka – i to dopiero będzie prawdziwy “szatan” i to dopiero będzie początek prawdziwego i nieuchronnego końca gatunku ludzkiego.

 3. Stary Kulas 20.09.2022 19:48

  “„coś” bezdusznego w jego wnętrzu”
  To dlatego, że ma czarne źrenice. Naprawdę czarne (a więc pochłaniające światło) źrenice tak działają na człowieka który w nie patrzy.

 4. pikpok 20.09.2022 20:14

  I do tego mają “plana”.
  https://wolnemedia.net/witajcie-w-swiecie-cybernetycznego-slodkiego-niewolnictwa/
  Naród “wybrany” bo często przez Boga w d… kopany.

 5. PeWueN 20.09.2022 20:47

  Te kocopoły o Jaraczach Koszerach to wyczytałem ze 2 lata temu jak wyznawcy Qana.a szczytowali. Rozumiem, że jakieś tam archiwum (strona źródłowa) wpadło właśnie na tę rewelację ale żeby to od razu dawać na main’a WM…hmmm…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.