Witajcie w świecie cybernetycznego, słodkiego niewolnictwa!

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1402

Planeta Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się cybernetycznym obozem koncentracyjnym. Szykuje nam to przestępcza elita bankierów i właścicieli wielkich korporacji, którzy rządzą światem.

Jej celem jest:

– stworzyć jeden podporządkowany korporacjom światowy rząd;

– ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na panów i niewolników, aby łatwiej kontrolować;

– zmusić ludzi do używania różnych wersji elektronicznych czipów i aplikacji z informacjami biometrycznymi, danymi osobowymi i danymi dotyczącymi elektronicznych pieniędzy, w celu uzyskania kontroli nad populacją;

– ograniczyć populację, aby łatwiej kontrolować i lepiej zarządzać ludźmi.

Nasz świat stoi na krawędzi zniewolenia. Rządzi nami grupa szaleńców pozbawionych szacunku do życia ludzkiego. Prawdopodobnie ci szaleńcy inspirują się religijnymi poglądami głoszącymi, że świat należy tylko do wybranych – reszty można się domyślić.

W tym wszystkim pomagają politycy jako wasale bankierów i korporacji, którzy wdrażają ekonomiczną i polityczną zależność państwa od korporacji.

Powstanie nowy system polityczny: korporacyjno – państwowy faszyzm, czyli taki ustrój, w którym nie będzie odgrywać żadnej roli ustawa zasadnicza, tylko dekrety i ustawy państwowe ignorujące wszelką praworządność i ludzkie prawa naturalne.

Wszystko będzie zależne od banków i korporacji. One będą źródłem prawa, ekonomii oraz kultury i obyczajów.

A skutkiem tego będzie nakaz życia online: opieka zdrowotna online, szkolnictwo online, kultura i komunikacja międzyludzka online, usługi online itd. itd., aby przez komputery i cybernetykę kontrolować ludzi. Kontrolowane społeczeństwo to już niewolnicy a na niewolnictwie buduje się bogactwo tego świata – oto jego tajemnica!

A to wszystko, abyś płacił i umierał na ich życzenie, bo ponoć zanieczyszczasz świat CO2, metanem i odchodami, więc lepiej odejdź z tego świata, tzn. niech twoje życie się stanie niczym, tak jak życie niewolników było niczym i tylko surowcem dla fortuny bogaczy.

Witajcie w świecie cybernetycznego, słodkiego niewolnictwa! To już się zaczęło!

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródła: t3kstura.eu, WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.