Czy COVID-19 to broń genetyczna?

Opublikowano: 27.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 929

Rzekoma pandemia COVID-19 trwa w najlepsze, a pochodzenie koronawirusa wciąż nie zostało wyjaśnione. Jeden z ekspertów twierdzi, że Chiny opracowują biologiczną broń masowego rażenia, która atakuje tylko konkretne rasy i może doprowadzić do zagłady cywilizacji. Sugeruje, że tą bronią może być koronawirus SARS-CoV-2.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Punkt Zero 27.10.2021 09:42

    Wczoraj 26 października 2021 były opryski bardzo mocne nad wschodnią Polską. Ostatnie takie coś widziałem 6 września tego roku. Całe niebo pokryte było śladami po samolotach w kratkę a potem te ślady się rozproszyły i zasłoniły całe niebo. Mi się wydaje, że nie ma żadnego wirusa a ludzie chorują na pylicę płuc spowodowaną tymi opryskami. Wiem jak to brzmi i nawet sam czuje się jak kretyn pisząc takie teorie z d.., ale obawiam się że takie mamy czasy, że im głupsza teoria tym bliższa prawdzie. O tempora o mores :)))

  2. BANDZIORkaq 28.10.2021 00:41

    U nas w centralnej też niedawno był taki dzień, całe niebo w kreskach dokładnie równoległych, no wyglądało to wręcz niewiarygodnie ,aż fotkę zrobiłam.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.