Czy była to mała bomba atomowa?

Opublikowano: 29.08.2015 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1209

Ogromna eksplozja do jakiej doszło niedawno w Chinach mogła mieć zupełnie inne podłoże niż do tej pory sugerowano. Są tacy co twierdzą, że w Tianjin eksplodowała bomba atomowa.

Kilka tygodni temu w mieście Tianjin ok. 150 kilometrów od Pekinu doszło do ogromnego wybuchu. Według oficjalnych raportów źródłem eksplozji miało dojść w magazynie chemikaliów, do którego dostał się ogień i zgromadzone tam zapasy wybuchły.

To co budzi największe emocje, ale i pytania to ogromna kula ognia jaka wzbiła się nad magazynami oraz siła wybuchu, która wstrząsnęła okolicą pozostawiając ogromny krater i masę porozrzucanych dziesiątki metrów spalonych samochodów i kontenerów. Zasięg spalonej strefy szacuje się na ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych, zaobserwowano także kolejne eksplozje. Władze zdecydowały się również na ewakuację wszystkich mieszkańców żyjących w promieniu 3 mil. Do tej pory doliczono się 85 ofiar śmiertelnych. Eksplozja była tak duża, że pojawiły się spekulacje czy aby to na pewno środki chemiczne, a jeśli tak to jakie znajdowały się w płonącym magazynie.

Zdaniem publicysty z serwisu “Veterans Today” siła wybuchu była tak silna ponieważ to nie była eksplozja środków chemicznych tylko… bomby atomowej. Na jakiej podstawie tak sądzi? Oto kilka argumentów za tą teorią:

– nie eksplodowały zbiorniki z paliwem,

– opony samochodów nie uległy spaleniu, on zostały spopielone,

– całe szkło uległo stopieniu lub spopieleniu, w przypadku zwykłej eksplozji po prostu by się potłukło,

– wszędzie widać drobny, biały popiół, ponadto fioletowy odcień sugeruje występowanie trujących gazów,

To tylko kilka argumentów przemawiających za tą szokującą teorią, więcej można znaleźć na blogu “Veterans Today”.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Prometeusz 29.08.2015 10:25

  Moze Amerykancy podlozyli mala glowice taktyczna pod fabryke chemikaliow…?
  Bycmoze zreszta to nie atomowka, tylko FAO – brzmi bardziej prawdopodobnie niz atomowka. No i podlozenie FAO pod fabryke chemikaliow brzmi na prawde perfidnie i efektywnie – na co wskazuja szczegolnie 3-stopniowa eksplozja i efekty wielkiej temperatury oraz sila fali uderzeniowej.
  Tak czy siak odechce sie podlym zoltkom destabilizowac IMF! 🙂

 2. Blacha 29.08.2015 15:59

  @Prometeusz, jeśli pisząc IMF miałeś na myśli międzynarodowy fundusz walutowy to raczej zachód (UE i USA) bardziej rozrabiają drukując tonami papierki.

  A co do eksplozji to może nie jestem ekspertem ale bomba atomowa to nie puszka prochu i od samego ognia/wybuchu sama się nie zdetonuje.

 3. MakSym 29.08.2015 16:53

  W przeciwieństwie do ataków dokonywanych przez parchów w Syrii, nie ma charakterystycznego “mrowienia” obrazu, wywołanego przez emisję gamma na matrycy CCD. Pod tym w względem na nagraniu jest 100% czysto, tym bardziej, ze filmujący patrzy pod kątem, z góry na dół.

 4. robi1906 29.08.2015 17:20

  Przy wybuchu bomby atomowej każdy patrzący na to ,
  oślepłby .

 5. Prometeusz 30.08.2015 09:27

  @Blacha:

  Rozrabiaja, a jakze; nie nalezy jednak zapominac, czyim narzedziem jest rzeczone IMF, na pokrycie rzekomych dlugow wobec ktorego drukuja te papierki… 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.