Członek NBP i RPP zapowiada Wielki Reset

Opublikowano: 25.12.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1718

Prof. Eugeniusz Gatnar (ekonomista, członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego, członek Rady Polityki Pieniężnej) mówi, że skutkiem pandemii koronawirusa jest narastające rozwarstwienie społeczne. Podkreśla, że nie zagraża Polsce stagflacja, a po masowych szczepieniach wyjdziemy z koronakryzysu bez recesji. Prof. Gatnar mówi, że obecny sposób walki z pandemią, czyli zadłużenie się, jest dobrym pomysłem. Sądzi, że długi państwowe będą umarzane dzięki Wielkiemu Resetowi (wielkiej umowie międzynarodowej banków z rządami), ale nie długi prywatne.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. NORB 25.12.2020 09:45

    Być może i długi zostaną umorzone, ale raczej stawiam na to, że zostaną spłacone majątkami państw. Ludność tubylcza za to będzie jako siła robocza. Ot taki nowy, globalny bolszewizm.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.