Cyganki szabrowały po tragedii w Genui

Opublikowano: 19.08.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 565

Włoska policja aresztowała trzy cygańskie kobiety, które miały trudnić się szabrownictwem po wtorkowej katastrofie w Genui, gdzie w wyniku zawalenia się wiaduktu śmierć poniosło co najmniej czterdzieści jeden osób. Cyganki przybyły specjalnie z Turynu, aby wykorzystać fakt, iż z powodu katastrofy i związanego z nią zagrożenia ewakuowano budynki sąsiadujące z miejscem tragedii, które są jednak stale monitorowane przez służby.

Trzy zatrzymane osoby są dokładnie przedstawicielkami grupy etnicznej Sinti, która z powodu swojego romskiego pochodzenia również zaliczana jest do populacji Cyganów. Kobiety w wieku 18, 36 i 43 lat przyjechały do Genui specjalnie z Turynu, kiedy dowiedziały się, iż po wtorkowej katastrofie ze względów bezpieczeństwa przesiedlono również domy znajdujące się w pobliżu feralnego wiaduktu. Cyganki udały się więc na pospolity szaber.

Miały jednak pecha, ponieważ włoska policja stale monitoruje zagrożony obszar, z którego ewakuowano 600 osób zamieszkujących trzynaście budynków. Przy kobietach znaleziono przy tym narzędzia służące do dokonywania włamań, dlatego dwie z nich znalazły się w areszcie, natomiast najmłodsza otrzymała zakaz opuszczania Turynu.

Na podstawie: IlGiornale.it
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.