Czy elity szykują na 24 września coś wielkiego?

Opublikowano: 19.09.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 7233

Być może to tylko plotki i spekulacje, być może to tylko zbiegi okoliczności, a być może to przecieki od planistów NWO którzy szykują kolejny punkt realizacji planu Wielkiego Resetu. Jak będzie i czy coś faktycznie się wydarzy – dowiemy się już za pięć dni. Przyjrzyjmy się niepokojącym sygnałom…

Od kilku miesięcy prasa straszy eskalacją kryzysu jesienią tego roku. „Zacznie się jesienią i zepchnie Ukrainę na dalszy plan” – napisał portal Rp.pl 3 lipca 2022 r. cytując słowa Nouriela Roubiniego, który przewidział zapaść ekonomiczną w 2010 r. „Nie jest tu mowa o zwykłej zapaści, ale o prawdziwym armagedonie. Mieszance tego, co świat przeżył w 1973 r. z powodu gwałtownego wzrostu cen energii i kryzysu finansowego sprzed 12 lat” – dodał autor artykułu Jędrzej Bielecki powołując się na Project Sindicate.

Później pojawiła się informacja, że członek niemieckiego rządu publicznie ostrzegł przed dniem 24 września 2022 r., czyli dzień po rozpoczęciu kalendarzowej jesieni.

Skoro polityk rządowy zna datę kryzysu, oznacza to, że będzie on sztuczny a nie naturalny. Kryzys naturalne pojawiają się niespodziewanie i zaskakują wszystkich. Podczas kryzysów planowanych planiści udzielają swoim ludziom ostrzeżeń, aby ich uratować.

Kolejne dziwne wydarzenia. Wielu muzyków odwołało koncerty. Preteksty odwołań są różne, lecz łączy je jedno – wszystkie miały odbyć się w podobnym czasie. Możliwe, że niczego nie wiedz nie wiedzą, lecz otrzymali ostrzeżenie, by odwołać koncerty. Pamiętajmy, że przed pandemią Doda odwołała koncerty, a później chwaliła się, że ostrzegła ją piosenkarka Madonna.

24 września 2022 roku już za pięć dni. Oby nic złego nie stało i obyśmy przeżyli rozczarowanie „fałszywym alarmem” wywołanym spekulacjami.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Fakto.pl, Rp.pl
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. Irfy 19.09.2022 13:09

  Według mnie to plotki. Po pierwsze 24 września to sobota. Więc siłą rzeczy odpada jakiś kolaps gospodarczy, podczas weekendu nie pracują giełdy i banki. Z tym odwoływaniem koncertów to też dosyć słabe. Specjalnie zerknąłem, jak tam gale bokserskie. Osiem sporych w samej tylko Wielkiej Brytanii, w tym jedna z naprawdę dużą walką, kto się interesuje, ten wie. Niczego nie odwołano.

  Na giełdach też względny spokój. Znamienna jest cena złota, gdzie od połowy kwietnia panuje mocny trend spadkowy. Przy czym złoto jest traktowane jako ostateczna bezpieczna przystań w przypadku mocno niepokojących wydarzeń. W tej chwili mamy poziomy z kwietnia 2020 i spada. Innymi słowy, wykres na złocie nie wykazuje żadnej nadchodzącej burzy.

  Jeśli chodzi o jednorazowe wydarzenia, jedyne, co przychodzi mi do głowy, to jakaś atomowa demonstracja rosyjskiego cara. Nie wiem, odpali coś na jakimś zadupiu, jakiejś Ziemi Franciszka Józefa albo czymś w tym stylu. W takim wypadku faktycznie wszystko jest już dokładnie zaplanowane co do daty, bo to poważna sprawa. Jakby nie uprzedził “zachodnich” i Chińczyków o planach takiej szopki, to by mu mogli zafundować profilaktyczne kontruderzenie. Ale coś takiego rynkami raczej nie wstrząśnie. Owszem, potrząśnie trochę a potem wszystko wróci do normy. A niemiecki polityk odnosił się pewnie do jakichś wydarzeń wewnętrznych, najpewniej partyjnych. Ewentualnie mu się coś pozajączkowało i miał na myśli przedterminowe wybory we Włoszech, które akurat będą 25 września.

  Podsumowując, nie wierzę. Nic nie wskazuje na żadne ekonomiczne “trzęsienie ziemi” akurat 24 września.

 2. sga 19.09.2022 15:01

  pewnie szajba szostkowa
  24 =6
  wrzesien odwrocone 6
  2022 =6

 3. fm 19.09.2022 15:19

  “.. Już obecnie rośnie wartość Tla Grawitacyjnego. Powoduje to wytracanie pary wodnej z atmosfery i drastyczne spadki temperatury na Ziemi.
  Już koniunkcja Ziemi z Saturnem spowodowała katastrofalne powodzie, nawet w tak suchych regionach jak Dolina Śmierci w Kalifornii, czy jeszcze tragiczniejsza powódź w Pakistanie.

  Największym zagrożeniem jest jednak poczwórna koniunkcja Jowisza, Ziemi, Merkurego i Księżyca w dniu 25.09.2022.

  Jeśli wystąpi ona w momencie w którym odpowiednia plama słoneczna będzie znajdować się naprzeciw Ziemi, to można się spodziewać potężnego wybuchu na Słońcu i w konsekwencji wybuchów wulkanów i katastrofalnych trzęsień ziemi. ..” – krysztalowywszechswiat. blogspot.

 4. Szwęda 19.09.2022 18:26

  Niech to wszystko w końcu jebutnie…

 5. Maurycy Hawranek 19.09.2022 18:49

  Właśnie mi się przypomniało, że w nocy z 6 na 7 września przyśnił mi się sen, w którym usłyszałem, że za 20 dni nastąpi koniec świata. Czyli 26/27 września. No, ale to tylko sen. Choć dziwne, że go jeszcze pamiętam…

  Myślę, że jeśli miałby nastąpić kiedyś kontrolowany koniec świata, to raczej z powodu nanobotów grafenowych wszczepionych szczepionkami. Wystarczy wysłać sygnał aktywacji zawałów serca i z dnia na dzień zniknie 2/3 ludzkości. Gdyby zaś taki sygnał wysyłali do mniejszej grupy osób, np. miliona dziennie na całym świecie, ludzkość przy życiu nadążałaby z grzebaniem ciał. Media zwaliłyby oczywiście winę na jakąś nową pandemię. Chyba powinienem na poważnie pomyśleć o pisaniu książek. No, ale kto by je kupił?

 6. Irfy 19.09.2022 20:30

  @Maurycy Hawranek
  Taki “koniec świata” byłby całkowicie bez sensu. Nawet przy założeniu, że w preparatach faktycznie pochowane były jakieś nanoboty z możliwością zdalnej aktywacji, to ich uruchomienie nadal nie trzyma się kupy. Gdzie jest największe przeludnienie? W Azji – Indie, Chiny i przylegające do nich kraje. Oraz Afryka. W Azji wstrzykiwano jakieś lokalne wynalazki i nie wszystkim, szczególnie w Indiach.

  Afryka to w ogóle jądro ciemności. W krajach Bliskiego Wschodu nie jest lepiej. A gdzie “wyszczepiono” najwięcej naiwnych? W Kanadzie, Australii i tzw. starej Europie”. Efekt – ginie 2/3, czyli około 400 milionów Europejczyków i prawie cała populacja Australii i Kanady. W cmentarz zmieniają się ulubione miejsca całej światowej elity. Lazurowe wybrzeże, morskie kurorty nad morzem Śródziemnym. I wszystko to błyskawicznie zajmują dzikusy z Afryki i Bliskiego Wschodu. Z punktu widzenia “elit” byłby to idiotyzm i samobójstwo.

  Logiczne byłoby to wyłącznie wtedy, kiedy prepratowe szaleństwo i terror najbardziej szalałby w Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Indiach. Gdzie akurat zamordyzm był, ale bardzo słabo egzekwowany.

 7. Tott24 20.09.2022 07:22

  @Irfy. Pomijając szczepienia, stara Europa, Usa czy Kanada to leniwe roszczeniowe koty. Mało potrzebne. Azja ma inną mentalność, i ciężko potrafią pracować, Afryka jest do ułożenia jeśli komuś będzie na tym zależało.

 8. adambiernacki 20.09.2022 08:32

  Zastanawiam się czy ktoś przez chwilę założył, że może nie być ataku na całą ludzkość a jedynie na Polaków i nam podobnych myszków bez scyzoryka i jajek? NWO to zasłona dymna i mamidełko rozmydlające obraz. Największy głuptak teraz powie a Polacy to tacy ważni akurat. Tego typu wypowiedź świadczy o potężnych brakach i nie ma się co nad tym rozwodzić bo tu potężny referat haczący o kilkanaście dziedzin by trzeba pisać. Polska jest najbogatszym państwem UE jeśli chodzi o zasoby naturalne.Tutaj też baran będzie chichotał…szkoda czasu. Położenie geograficzne jeszcze cenniejsze niż wszystko razem wzięte. Koncern światowej władzy nie dopuści do tego byśmy byli wolni i silni a nawet zdrowi. Potrzebuje natomiast nowych krajów trzeciego świata wyzyskiwanych i duszących się w podtrzymywanej agonii. Kraje takie tworzy się poprzez sztuczne tworzenie inflacji jak to jest obecnie robione jednocześnie przygotowując totalitarne zarządzanie obozem. Kraj taki nie ma już niczego czym może się bronić a wewnątrz rozpoczyna się polowanie na prawdziwych ludzi i prawdziwych Polaków. Zostaje tylko śmieć niewolniczy po roku najdalej dwóch. Tworzy się kastę zarządzającą a właściwie to już tu jest i ma się nawet lepiej niż za PRLu. Jest wystarczająco dużo obcych by ogarnąć wszystkich. Hoduje się tu też bioboty trepowe obecnie jak i później na eksport. Dopinana jest właśnie legislacja do eksperymentów paramedycznych i tortur.Lager 4. Co ciekawe napisanie tego gdziekolwiek skutkuje natychmiastowym atakiem więc coś jest na rzeczy. Jeszcze można zacząć być mężczyzną i Polakiem i to powstrzymać bo jak się ukonstytuuje będzie za późno.

 9. Admin WM 21.09.2022 09:54

  Data może nie być precyzyjna, kilka dni w tę lub wewtę, ale zaczyna robić się ciekawie. Właśnie ogłosili, że w dniach od 23 do 27 września ma odbyć się na terenach zajętych na Ukrainie przez Rosjan referendum. Gdy przyłączą je do Rosji, może zmienić się to w wielką wojnę, która zaskoczy świat (oby nie). Tutaj info:
  https://wolnemedia.net/wladze-okupacyjne-planuja-referenda-od-23-do-27-wrzesnia/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.