Co najmniej 800 osób nie ukończyło badań preparatów mRNA

Opublikowano: 20.07.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1621

Jeden z poufnych dokumentów firmy Pfizer, które amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) została zmuszona do opublikowania na mocy orzeczenia sądowego, ujawnia, że około 800 osób nigdy nie ukończyło fazy 1 badania klinicznego szczepionki Pfizer Covid-19 w USA z powodu utraty życia, doznali poważnego zdarzenia niepożądanego lub nagle wycofali swoją zgodę.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) próbowała opóźnić publikację danych dotyczących bezpieczeństwa szczepionek COVID-19 firmy Pfizer o 75 lat, ale na początku stycznia 2022 r. sędzia federalny Mark Pittman nakazał im ujawniać 55 000 stron miesięcznie. Do końca stycznia wydali 12 000 stron. Od tego czasu PHMPT umieścił wszystkie dokumenty na swojej stronie internetowej. Ostatnia aktualizacja miała miejsce 1 czerwca 2022 roku (oczywiście wiele przeglądarek uważa tą stronę za niebezpieczną – ciekawe dlaczego?).

Jednym z dokumentów zawartych w najnowszym zrzucie danych jest „125742_S1_M5_5351_c4591001 fa interim wycofanych pacjentów.pdf”. Dokument zawiera 112-stronicową listę osób, które wycofały się z fazy 1 badania klinicznego szczepionki Pfizer Covid-19, i zawiera niejasny opis „dlaczego”.

Na pierwszych 14 stronach wymieniono 102 osoby, które wycofały się z badania. Odpowiada to średnio 7,2 osobom na stronę. Tak więc, na podstawie dalszych 93 stron szczegółowo opisujących wycofane osoby, odpowiada to około 780 osobom, które wycofały się tylko z pierwszej fazy badania klinicznego. Rzeczywista liczba może być nieco większa lub nieco mniejsza.

Wiele osób w tajemniczy sposób cofnęło zgodę na kontynuowanie procesu z powodów takich jak ponowne przeczytanie formularza zgody i stwierdzenie, że nie jest to to, na co pierwotnie się zgodzili.

Podczas gdy inni wycofali zgodę na kontynuowanie badania po otrzymaniu 1 dawki z niewyjaśnionych powodów, co oznacza, że nie chcieli otrzymać drugiej dawki.

Niestety, jest kilka osób, które wycofały zgodę na kontynuowanie procesu z powodu poważnych zdarzeń niepożądanych. Strona 110 dokumentu wymienia jedną osobę, która doznała zatoru płucnego, czyli naczynia krwionośnego w płucach zablokowanego przez skrzep krwi. Stan ten może zagrażać życiu, jeśli nie zostanie szybko leczony.

Strona 108 dokumentu wymienia jedną osobę, która doznała udaru mózgu. Stan ten jest również znany jako udar niedokrwienny i występuje w wyniku zakłócenia przepływu krwi do mózgu z powodu problemów z naczyniami krwionośnymi, które go dostarczają. Brak odpowiedniego dopływu krwi do komórek mózgowych pozbawia je tlenu i niezbędnych składników odżywczych, co może powodować obumieranie części mózgu.

Strona 102 dokumentu wymienia osobę, która przeszła przemijający atak niedokrwienny. Stan ten jest również znany jako mini udar i jest ponownie spowodowany przerwaniem dopływu krwi do mózgu. Niestety, z powodu mini udaru, ta osoba również upadła i złamała kostkę w tym samym czasie.

Strona 100 dokumentu wymienia osobę, która cofnęła zgodę na kontynuowanie procesu z powodu utraty słuchu i całkowitej głuchoty na jedno ucho. Na stronie wymieniono również inną osobę, która doznała tymczasowej utraty przytomności, zwykle związanej z niewystarczającym przepływem krwi do mózgu.

Strona 94 dokumentu wymienia osobę, która wycofała zgodę z powodu tachykardii. Stan ten dotyczy zbyt szybkiego tętna i może być spowodowany słabym dopływem krwi do mięśnia sercowego.

Strona 44 dokumentu wymienia osobę, która cofnęła zgodę z powodu paraparezy. Stan ten odnosi się do częściowego paraliżu w obu nogach z powodu zakłóconych sygnałów nerwowych z mózgu do mięśni.

Niestety, dokument wymienia również kilka osób, które nie mogły już brać udziału w badaniu klinicznym fazy 1 z powodu utraty życia. W całym dokumencie można zobaczyć kilka zgonów, w tym między innymi strony 106/107, 101, 80 i 47.
Wiemy, dlaczego ci, którzy niestety umarli lub dostali NOPa, nie ukończyli procesu testów. Ale dlaczego kolejne setki osób odmówiły kontynuowania fazy 1 próby klinicznej szczepionki Pfizer Covid-19 w USA po tym, jak początkowo były chętne do wzięcia w niej udziału? I dlaczego FDA desperacko starała się ukryć ten dokument wśród wielu innych przez co najmniej 75 lat?

Na podstawie: PHMPT.org
Źródło zagraniczne: Expose-News.com
Źródło polskie: PolskawLiczbach.blogspot.com

16

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.