Christie’s sprzedaje manekiny zmutowanych nagich dzieci

Opublikowano: 03.12.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4274

Dyrektor generalny firmy Kering, będącej właścicielem marki Balenciaga, jest także właścicielem serwisu aukcyjnego, na którym sprzedaje się groteskowe dzieła sztuki przedstawiające nagie dzieci ze zmutowanymi ciałami i narządami płciowymi zamiast nosów. Poniżej niektóre z owych „dzieł sztuki”…

Groupe Artémis, spółka holdingowa miliardera i prezesa firmy Kering – Françoisa-Henri Pinaulta, męża aktorki Salmy Hayek, jest również właścicielem domu aukcyjnego Christie’s.

Witryna Christie’s zawiera serię dzieł sztuki autorstwa braci Jake’a i Dinosa Chapmanów, w tym manekiny dzieci z penisami i odbytami zamiast nosa i ust.

„Pomimo niedawnego skupienia się na tym w internecie, celowo prowokacyjna praca brytyjskich braci była sprzedawana przez Christie’s przez ponad dwie dekady, osiągając ceny od setek dolarów do ponad 500 000 dolarów”, donosi „Newsweek”. „Wśród sprzedanych sztuk była kaseta wideo z filmem pornograficznym nakręconym w 1996 roku, na którym aktorki uprawiały seks z odciętą głową dorosłego manekina płci męskiej. Sprzedano go w 2001 roku za równowartość ponad 1300 dolarów”.

„Newsweek” stwierdził, że Pinault prawdopodobnie nie ma „wkładu” w to, co dzieje się na stronie internetowej Christie’s.

Być może, ale poniższa rzeźba zatytułowana „Płeć III” pochodzi z kolekcji Pinaulta i przedstawia demoniczne szkielety na martwym drzewie pokrytym owadami.

To odkrycie pojawiło się po ujawnieniu w mediach społecznościowych, że czołowa stylistka Balenciagi publikowała mnóstwo szokujących zdjęć i dzieł sztuki przedstawiających motywy satanizmu, czarów i sadystycznego wykorzystywania dzieci.

Firma Balenciaga wydała kilka przeprosin w odniesieniu do swojej kampanii reklamowej, w której małe dzieci trzymały pluszowe misie w sadomasochistycznych ubraniach, obwiniając za incydent „serię poważnych błędów”.

„Zdecydowanie potępiamy wykorzystywanie dzieci; nigdy nie było naszą intencją włączenie tego do naszej narracji” – stwierdziła modowa firma.

Warto zauważyć, że Balenciaga ma historię motywów podprogowych i satanistycznych umieszczanych w swoich kampaniach reklamowych, co może wyjaśniać, dlaczego marka modowa całkowicie usunęła swoje konta w mediach społecznościowych z powodu reakcji społecznej na ostatnią kampanię reklamową.

Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.