Chiny szykują się na Wielki Reset finansowy

Opublikowano: 22.10.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1041

Krzysztof Kolany – główny analityk portalu Bankier.pl o zmianach kursu złota w czasie pandemii koronawirusa oraz tłumaczy, dlaczego złoto jest nadal ważnym surowcem na rynku pomimo zawieszenia wymienialności dolara na złoto przez prezydenta USA Richarda Nixona 15 sierpnia 1971 roku (przypominamy, że po tej decyzji banki centralne zostały pozbawione jakichkolwiek ograniczeń w kreacji pieniądza). Inwestorzy na rynku nadal są zainteresowani kupnem złota. Ponadto nasz gość tłumaczy, dlaczego duzi gracze na rynku nie wykupują masowo omawianego kruszcu podczas światowych kryzysów. Kolany mówi także o tym, że system finansowy oparty o petrodolarze należy zreformować. Możliwe, że złoto powróci do globalnego systemu monetarnego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o