Chcesz wyłysieć? Zaszczep się!

Opublikowano: 16.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1235

W miesiąc po wstrzyknięciu do organizmu eksperymentalnego preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, młoda Japonka niemal całkowicie utraciła włosy.

Japonka, znana w mediach społecznościowych jako Ayapipipiii, dokumentuje proces łysienia po „zaszczepieniu” się 29 czerwca br. produktem firmy Moderna. Od razu po iniekcji poczuła się słaba i gorączkowała, a już następnego dnia przy kąpieli zauważyła duże ilości wypadających włosów. Po tygodniu zaczęła umieszczać zdjęcia, najpierw pokazywała pojedyncze miejsca na głowie, które utraciły włosy (choroba znana w medycynie jako alopecia), które w kolejnych dniach rozszerzały się na całą głowę. W poście z 31 lipca jej głowa jest niemal całkowicie łysa i wygląda jakby przeszła chemioterapię.

Okazuje się jednak, że wpisy Japonki umieszczającej zdjęcia swojej nagłej choroby będącej skutkiem „szczepionki przeciwko Covid-19”, są zbieżne z doświadczeniami tysięcy innych królików doświadczalnych na świecie, których namówiono na eksperymentalne preparaty. Niestety, ani główne media nie wspominają o takich przypadkach, lekarze patrzą z niedowierzaniem – wszak „szczepionki są bezpieczne i skuteczne” – a władze kontynuują wyszczepianie ludzkości genetycznym groźnym preparatem nie informując o tzw. skutkach ubocznych (ubocznych??).

Przeszukując amerykański system VAERS – mający oficjalnie gromadzić przypadki poszczepiennych skutków „ubocznych”, a w praktyce zbierający zaledwie ok. 1% wszystkich zdarzeń – w USA zarejestrowano 800 przypadków łysienia po przyjęciu „szczepionki”. Globalna baza danych prowadzona przez Światową Organizację Zdrowia notuje 1693 podobne przypadki w Europie i USA.

Czy zgłosiłeś/łaś swoje własne doświadczenie po przyjęciu „szczepionki” do jakiegoś krajowego systemu? Może nawet nie wiesz, że takowy istnieje, bowiem władze nie informują o nich, a rządowe agencje „zdrowia” wraz z firmami farmaceutycznymi nie chcą zbierania danych. Bo jesteś uczestnikiem swoistego „eksperymentu medycznego”, w którym nie zbiera się danych, nikt nie interesuje się losem pacjentów/klientów, nie prowadzi się grupy kontrolnej (wręcz przeciwnie: wyszczepiając wszystkich dąży się do zlikwidowania jej, czyli zatuszowania możliwości naukowej analizy skutków zbrodniczych preparatów).

Tak zwane „szczepionki przeciwko Covid-19” są bowiem eksperymentalnymi preparatami o groźnych składnikach chemiczno-biologiczno-genetycznych, zaś skutki uboczne, o których obecnie się pokątnie mówi (rejestrowane przez systemy przez zaledwie 30 dni od ostatniego zaszczepienia), stanowią jedynie cząstkę gromadzącej się fali chorób osób zaszczepionych. To tsunami niechybnie nadejdzie w postaci serii chorób autoimmunologicznych, neurologicznych, układu krążenia (mikrozakrzepy!), układu oddychania, nowotworów. Tzw. autorytety i media bądą wskazywały tysiące „przyczyn”, zwalając winę na niezaszczepionych, środowisko, psychiczne urojenia, lecz nigdy nie przyznają prawdy.

I wtedy cierpiący i konający podziękują, że ktoś miał odwagę odmówić przyjęcia „szczepionki” w czasach presji i represji i będzie w stanie się nimi opiekować.

Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Bibula.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,73 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Murphy
Użytkownik
Murphy

“nie prowadzi się grupy kontrolnej”

Na początku ją mieli, ale ich też zaszczypali:
https://www.naturalnews.com/2021-08-10-moderna-and-pfizer-vaccine-trials-rigged-vaccinating-control-group.html