Cała prawda o Michaile Gorbaczowie

Opublikowano: 08.01.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1808

Sylwetka Michaiła Gorbaczowa, ostatniego przywódcy KPZR, jedynego prezydenta ZSRR. To on zapoczątkował zmiany w kraju. Dla zwolenników starego ładu spowodował rozpad imperium radzieckiego.

Źródło: YouTube.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 08.01.2024 09:09

    Napewno nie jest postacią jednoznaczną… w USA ufundowali mu ultra-luksusową willę, dostał na zachodzie dużo nagród za “osiągnięcia” , więc jasno widać komu się przysłużył ostatecznie… ale czy działał świadomie? Pijak Jelcyn jeszcze gorszy, któremu firma PR z USA robiła kampanię wyborczą…

    BTW zauważyliście że FB wprowadził cenzurę do czatów i usuwa wiadomości bez śladu? Szczególnie nie lubi linków do WM….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.