Brytyjscy więźniowie zamordowali Ukraińca na pokaz

Opublikowano: 26.06.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 8

Trzech współwięźniów zamordowało Ukraińca próbując odciąć mu głowę na oczach strażników. Powodem bestialskiego zabójstwa był fakt, że ich ofiara słabo mówiła po angielsku, a oni chcieli pokazać swoją dominację innym więźniom i strażnikom.

34-letni Stephen Boorman, 36-letni Jibreel Raheem oraz 33-letni James Brabbs napadli na pochodzącego z Ukrainy Tarasa Nykolyna na spacerniaku więziennym i powalili go na ziemię. Następnie zaczęli kopać go w głowę i ciąć jego kark prowizorycznymi nożami zrobionymi z żyletek i ołówka, a Brabbs próbował odciąć mu głowę za pomocą owiniętej wokół szyi ofiary nici chirurgicznej.

Atak był tak bestialski, że sędziowie, którzy później zajęli się sprawą, poprosili o ocenę zdrowia psychicznego morderców przed procesem.

Świadkiem mordu byli strażnicy więzienni, którzy w momencie, gdy próbowali interweniować, usłyszeli, aby „nie zbliżali się nawet”, bo ich głowy także zostaną odcięte.

Prokurator powiedział w sądzie, że Brabbs stał na karku Ukraińca i ciągnął nić chirurgiczną przez szyję ofiary.

– Nie był wzburzony, mówił normalnie. Wyglądało to jak normalna rozmowa. Chciał powstrzymać jakąkolwiek interwencję oficerów – powiedział prokurator opisując zachowanie Brabbsa.

Z kolei Boorman kroczył dumnie po spacerniaku, jakby dawał pokaz i krzyczał do innych więźniów:

– On zginie w tym miejscu dzisiaj, tylko tyle!

Gdy strażnicy, zaczęli krzyczeć na napastników, aby przestali, Boorman odparł:

– Spokojnie, co z wami? Wrócicie do domu dziś wieczorem. Chcę mieć pewność, że on znajdzie się w grobie. Dlaczego tu stoicie, nigdy nie widzieliście takiego pier***ego zła, prawda? Będziecie mieć koszmary dzisiejszej nocy, na pewno niektórzy z was, gwarantuję wam to. Jak tylko będziemy mieć pewność, że on nie żyje, to wyjdziemy.

Prokurator w sądzie zaznaczył, że celem trzech więźniów było „zabicie Tarasa Nykolyna w taki sposób, aby zademonstrować – w ciągu 25 minut zabójstwa – swoją całkowitą władzę nad współwięźniami i nietykalność dla strażników.

Ofiara mordu, Nykolyn trafił do wiezienia Woodhill, gdzie spotkał swoich przyszłych zabójców, ze szpitala Broadmoor po tym, jak zbił 66-letniego więźnia roztrzaskując mu na głowie telewizor, który miał niewłaściwie ustawioną regulację głośności.

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Co to za bzdura??? Chyba kontrpublikacja do ploskiej sytuacji, w ktorej pokazano co sie dzieje z pedofilami i zabojcami dzieci…

kuralol
Użytkownik

A gdzie ta bzdura? Niestety to właśnie Ukraińcy wzbudzają takie straszne emocje. Chazaria może i nie istnieje jako zewnętrzne państwo, ale ten kult zła trwa nadal we wnętrzu ludzi.
Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=GboiZ7qsbs0
Dla nie znających języka; wyjaśnienie. W linku jest kronika filmowa nagrana dwa dni przed katastrofą w Czarnobylu. Na filmie widać atomowych pracowników z transparentem “Черт с нами!” (Diabeł z nami.) Co to za fizycy atomowi, którzy mają diabła za gieroja? (od 2:14) Mają tam nawet postać diabła w tym korowodzie. O tak, diabeł jest z ukraińcami cały czas…