Bóg Jahwe i dezynfekcja kapłanów

Opublikowano: 13.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 963

Wg „Biblii” bóg Jahwe zstępował do świątyni z nieba. Kiedy to robił, zabraniał jednak zwykłym ludziom. aby się do niego zbliżali. Do Boga zbliżać się mogła tylko wybrana grupa ludzi. Jahwe konkretnie wyznaczył, kto może się do niego zbliżać, a przede wszystkim, co takie osoby muszą zrobić zanim będą mogły podejść przed jego oblicze – obmyć się w wodzie, założyć specjalne szaty oraz namaścić się specjalnym olejem.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 13.04.2022 08:57

    Nie chciał wąchać brudasów?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.