Bliskie spotkania z aniołami

Opublikowano: 21.02.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 618

W dzisiejszym filmie porozmawiamy o spotkaniach z aniołami opisanymi w „Nowym testamencie”. Już wielokrotnie cytowałem wam takie bliskie spotkania ze „Starego testamentu”, a zatem dziś dla odmiany skupimy się wyłącznie na Nowym. Zerknijmy zatem bliżej na kilka takich historii.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 21.02.2022 13:21

    Niestety, ale nie ma tu ani jednego opisu aniola, jak wyglada. W ST jest opis aniola gdzie opisane jest ze jest podobny do zwierzecia, ma futro, i kopyta, i potrafi sie przemieszczac byskawicznie i bezszelestnie z miejsca na miejsce.
    Nigdzie nie ma podane ze ma skrzydla. Co prawda sa opisy ze maja nawet po 4 skrzydla jak samoloty.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.