Biblioteka Himmlera z tysiącami książek o okultyzmie

Opublikowano: 13.05.2018 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1416

W Czechach odkryto rzadką bibliotekę książek o czarownicach i okultyzmie zebraną przez hitlerowskiego szefa SS Heinricha Himmlera.

Himmler miał obsesję na punkcie okultyzmu i mistycyzmu, wierząc, że księgi o czarach są kluczem do supremacji Arian na świecie.

Książki – część 13-tysięcznej kolekcji – zostały znalezione w magazynie Biblioteki Narodowej Republiki Czeskiej pod Pragą, do którego dostęp nie był możliwy od lat pięćdziesiątych.

Norweski badacz masoński Bjørn Helge Horrisland powiedział norweskiej gazecie “Verdens Gang”, że niektóre książki pochodzą z biblioteki norweskiego zakonu masonów z Oslo, skonfiskowanej podczas okupacji hitlerowskiej.

W 1935 r. Himmler założył “H Sonderkommando” – H oznacza Hexe, niemieckie słowo oznaczające czarownicę – aby grupa ta zebrała jak najwięcej materiałów o czarach, okultyzmie i siłach nadprzyrodzonych.

Większość kolekcji nosiła nazwę “Biblioteka Czarownic” i skupiała się na czarownicach i ich prześladowaniach w średniowiecznych Niemczech.

Jedną z dziwacznych teorii Himmlera było to, że Kościół rzymskokatolicki próbował zniszczyć rasę niemiecką poprzez polowanie na czarownice. Odkrył także, że jeden z jego przodków został spalony jako czarownica.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. mariusz 14.05.2018 06:39

    Hitler postępował dosyć rozsądnie. Zainteresował się Vril Society która nawiązała kontakt telepatyczny z cywilizacją z gwiazdozbioru Aldebarana. Ta cywilizacja przekazała Hitlerowi technologie masowej kontroli społeczeństwa przy pomocy generatorów elektromagnetycznych. Dzięki temu Hitler miał większy posłuch nawet wtedy gdy wydawał nierozsądne decyzje.

    Całe te działania nie były przypadkowe. Cywilizacja z Aldebarana tworzy grupę stowarzyszoną z STS i mieli na celu doprowadzenie do dyktatury światowej. Ta dyktatura udała się w niektórych światach równoległych. Obecnie, w naszym świecie, trwają przygotowania do NWO i ponownej próby wprowadzenia dyktatury światowej. Prawa obywateli są ograniczane, internet będzie kontrolowany. Władze zlikwidują gotówkę, bo wtedy każda osoba uczestnicząca w proteście będzie miała zablokowany rachunek bankowy i będzie błagać sąsiadów żeby jej dali na chleb za wymycie samochodu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.