Bep Kororoti – przybysz z kosmosu, który odwiedził Indian Kayapo?

Opublikowano: 16.06.2018 | Kategorie: Audycje

Bep Kororoti – przybysz z kosmosu, który odwiedził Indian Kayapo?

Liczba wyświetleń: 836

Czy kosmici mogli kiedyś zawitać do Amazonii? Być może obcy zawędrowali do Indian Kayapo, na co mogą wskazywać ich intrygujące kosmiczne opowieści na temat przybysza z nieba zwanego Bep Kororoti. Wg relacji dawno temu istota ta przybyła z nieba w dziwnym stroju przypominającym współczesny skafander astronauty. Wg Indian pewnego razu w górach Poukato-Ti rozległ się ogromny huk gdy kamienny dom (pojazd UFO) zstąpił na ziemię. Mieszkańcy okolicznej wioski zbiegli się do tego miejsca i obserwowali jak z błyszczącego domu wynurzyła się tajemnicza istota. Bep-Kororoti był bardzo mądry i sprawiedliwy, nauczył ludzi budować domy, leczyć się oraz pokazał nowe sposoby polowania. Nigdy nic nie jadł ani nie pił, a całą zdobycz oddawał Kayapom. Spędził dużo czasu wśród Indian, po czym pewnego dnia wszedł do ogromnego błyszczącego domu i przy akompaniamencie straszliwego huku poleciał do nieba. Czy Bep-Kororoti to tylko mit, przyjazna opowiastka, którą Indianie wymyślili pewnej deszczowej nocy, czy też faktycznie dawno temu Indian nawiedziła istota pozaziemska? Ciężko o jednoznaczną odpowiedź, choć analizując opowieści oraz strój nietrudno pokusić się o stwierdzenie, że faktycznie Bep-Kororoti mógł być przybyszem z kosmosu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.