Benedykt XVI w bardzo złym stanie

Opublikowano: 17.10.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 804

Coraz więcej źródeł donosi o złym stanie zdrowia Benedykta XVI. Według niektórych 90-letni Joseph Ratzinger umiera.

Poruszenie wywołały zdjęcia, a także niedawno zamieszczony przez księdza Piotra Studnickiego wpis na “Twitterze”: “Benedykt XVI potrzebuje naszej modlitwy”.

Jak podają bawarskie media, emerytowany papież jest skrajnie osłabiony. Benedykt XVI ma trudności z chodzeniem i zmaga się z pogarszającym się wzrokiem i słuchem. Co więcej, były papież ma jest już niezdolnym do odprawiania mszy czy nawet samodzielnego stania. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że Benedykt XVI po prostu umiera — pisze portal “Pikio”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Szwęda 17.10.2017 15:07

    Bardzo to mi podejrzanie wygląda – jeszcze kilka lat temu był w stosunkowo dobrej formie. Być może wie za dużo – dlatego zresztą zrezygnował ze stanowiska – wiedza go przytłoczyła.

  2. luzak1977 17.10.2017 19:24

    Pasożyt zawsze pozostanie pasożytem. Nasi emeryci takiego wieku, w większości, nie dożywają. Zbrodnicza firma zrobi temu panu wspaniały pogrzeb i przynajmniej zostanie błogosławionym, a jak dobrze pójdzie, to nawet świętym.

  3. Niccolo 17.10.2017 22:39

    Ale kulturka w komentarzach…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.