Banki zarobią o 10% więcej nic nie robiąc

Opublikowano: 16.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 488

Dr Dariusz Grabowski ubolewa nad tym, że wielu zamożnych Polaków transferuje swoje pieniądza do innych krajów, aby uciec przed rosnącą inflacją. Uwypukla nadchodzące problemy wielu rodzin, które spłacają kredyty. Ponoszone z tego tytułu koszty mogą wzrosnąć nawet o 30%. Ekonomista postuluje, by banki wczuły się w położenie kredytobiorców i obniżyli oprocentowanie. Zdaniem dr. Grabowskiego polski rząd histerycznie reaguje na ekonomiczne zawirowania, zamiast zawczasu przygotować się na ich wystąpienie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.