Bąbelkowanie

Opublikowano: 23.11.2022 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 859

Nasza rzeczywistość jest jak jeden z bąbelków w bąbelkowej pianie potencjałów.

Chcąc zmienić rzeczywistość, czyli bąbelek który aktualnie został zmaterializowany musimy zdać sobie sprawę z tego, że tak naprawdę każda chwila jest pianą a nie tylko jednym bąbelkiem. To jest miejsce wyboru pomiędzy potencjałami.

Skupiając uwagę wystarczająco długo na konkretnym wybieranym bąbelku, to właśnie ten bąbelek zostanie zmaterializowany – stanie się naszą rzeczywistością. Martwiąc się, poświęcamy problemowi (istniejącymi tylko w fazie potencjału) dużo uwagi, jeśli osiągnięty zostanie odpowiedni czas poświęcony na zamartwianie się, spowodujemy wybór bąbelka z palety potencjałów – z bąbelkowej piany.

Ten bąbelek zawiera rzeczywisty problem, który nie jest już potencjałem, bo nasz lęk go urzeczywistnił. Poświęciliśmy czas, uwagę i po prostu powołaliśmy problem do istnienia. Wybraliśmy ten konkretny bąbelek z piany bąbelków. Tak tworzymy.

To czy istnieją anioły, pozaziemskie formy inteligencji, zaświaty i wszytko inne zależy od naszego wyboru. Dlatego nie ma obiektywnej prawdy, bo każdy z nas żyje w innym bąbelku. Bąbelki te znowu tworzą kolejną wielką bąbelkową pianę zwaną kolektywem istot myślących, czyli twórców. Nasz mózg interpretuje ową pianę kolektywu czyli zbioru bąbelków i wyświetla nam to jako taki czy inny obraz.

Patrząc poza obraz wyświetlany przez mózg patrząc na to na przykład jak na pianę z bąbelków, zyskujemy perspektywę, której nie mieliśmy nigdy wcześniej.

Nie musimy przejmować wzorów zachować, akceptować norm i zasad, praw wspólnoty bąbelkowej. Mamy pierwszy raz możliwość wzięcia pełnej odpowiedzialności za swój bąbelek. Skupić się na świadomym kreowaniu swojego światopoglądu, wyjść poza oprogramowanie jakiemu poddali nas rodzice, szkoła i społeczeństwo. Możemy w pełni świadomie podjąć decyzję co od dzisiaj uznajemy za prawdę a co za nieprawdę.

Czy bąbelkowanie to prawda? Prawdą jest, że możesz wierzyć w co chcesz i żyć jak chcesz. Miłego bąbelkowania dla wszystkich istot. Kochajmy się!

Autorstwo: Punkt Zero
Zdjęcie: PublicDomainPictures (CC0)
Źródło: WolneMedia.net

5

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. agama 23.11.2022 14:19

  nie wiem do kogo kierowany jest taki ezoteryczny coaching, ale podsumowanie to mistrzostwo żenady XD

 2. rici 23.11.2022 17:04

  Autor – punkt zero- poprostu chce pokazac ze to my sami jestesmy kreatorami tego swiata, to my jestesmy bogami, i od nas zalezy jaki ten swiat bedzie.
  Powiedziec wiekszosci ze to ty czy ja jestesmy bogami narazi nas na drwiny, i porownanie do niewiadomo kogo. A tak to troche zawaluowane, i czesci trzeba sie domyslic, kto umie myslec to niema dla niego problemu.

 3. MasaKalambura 23.11.2022 17:48

  Wprowadzanie zaburzeń materii istniejącej w czasoprzestrzeni dalekie jest od kreacji materii i praw czasoprzestrzeni.

 4. rici 23.11.2022 18:00

  Wedlug najnowszych odkryc fizyki kwantowej, materia to skumulowana energia. Czyli wszystko jest energia. Nasze mysli to rowniez czysta energia, ktora moze oddzialowywac na inne rodzaje energii.
  Mysle ze bardzo dobrze jest to wytlumaczone jednym zdaniem w biblii, Dlaczego tego nie usunieto to jest inna sprawa, ale ci co robili korekte biblii , byli za glupi by to zrozumiec.
  “A na poczatku bylo slowo, slowo bylo u boga i bogiem bylo slowo” co tu trzeba wiecej tlumaczyc.
  Dobrze wiedza o tym ci ktorzy zajmuja sie magia, odpowiednia zmiana nasilenia czy zmiana czestotliwosci energi potrafi zmieniac materie.

 5. MasaKalambura 23.11.2022 22:10

  Wyjątkowo naiwnym jest sugerować, że w czasach dawnych marnowano czas drukarski w sposób choć w tysięcznym procenta zbliżonym do czasów dzisiejszych.

  To zdanie ważne i odnosi się do Jednego

  Kreatora.

  Zakładano rozumność Stworzyciela na podstawie rozumności stworzenia.

  Tymczasem On Jest Który Jest i nie ma innego.
  Inne jest tylko to co, On powołał Słowem…

 6. rici 23.11.2022 22:20

  A co stworzyl jak sie wyproznial?

 7. MasaKalambura 24.11.2022 00:00

  Między innymi ciebie. Mnie. Wszystkich.

  Ja użyłbym słowa: Wypowiadał i nadal Wypowiada. Rzekł. Ogłosił. Pewnie też Zadeklamował. Definitywnie Nadał, Zatwierdził i Zrealizował.

  Próżnia odnosi się bardziej do tego, co pomiędzy Słowami. Do ciszy. Mroku.

  Ta prawdopodobnie nie znajdzie miejsca w Całości, gdy dojdzie do Pojednania Światła. Brzmień. Harmonii w ruchu. Życia.

  Jeśli podążać za taką symboliką fizycznych własności drgań.

  Bo cisza, jako taka z pewnością będzie jedną z rozkoszy dla poszukujących jej w Świetle.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.