Automaty z akcesoriami narkotykowymi z podatków

Opublikowano: 11.09.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1201

Projekt o wartości 3,6 miliona dolarów rozda strzykawki do krajowego „epicentrum” przedawkowania.

W lipcu tego roku było głośno w USA o rozdawaniu narkomanom zestawów do „bezpiecznego palenia” cracku z pieniędzy podatników. Administracja przyjęła system „redukcji szkód”. Może on obejmować dostarczanie akcesoriów związanych z narkotykami, a w niektórych przypadkach samych narkotyków – w ramach strategii leczenia uzależnień. Chodzi o to, że narkomani korzystający np. z „bezpiecznych” strzykawek i „czystszych” substancji, są mniej narażeni na zarażenie się wirusem HIV. Ta szalona wręcz strategia zakłada, że dawanie narkotyków narkomanom może im pomóc.

„The Beacon” poinformował w lutym, że administracja Bidena sfinansuje dystrybucję fajek do cracku w ramach programu dotacji o wartości 30 milionów dolarów na zdrowie i opiekę społeczną, który refunduje samorządom lokalnym i podmiotom dostarczającym bezpieczne „zestawy do palenia” w imię promowania „równości rasowej” (sic!) i „bezpieczniejszego” zażywania narkotyków przez osoby uzależnione.

Teraz administracja Bidena ma rozmieścić automaty z akcesoriami narkotykowymi i innymi artykułami w wiejskim stanie Kentucky, aby pomóc zmniejszyć „piętno” używania narkotyków i zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa HIV. Wszystko to z grantu – paradoksalnie – Narodowego Instytutu Zdrowia.

Tego typu kioski będą wyposażone w sprzęt do iniekcji, nalokson, paski testowe na fentanyl, zestawy higieniczne. Czyli jest to dystrybucja akcesoriów pomagająca narkomanom nie w zerwaniu z nałogiem, ale przeciwnie – ułatwiająca im zażywanie szkodliwych substancji. Ponadto kioski będą wyposażone również w prezerwatywy.

Administracja Bidena po raz pierwszy odniosła się do projektu w komunikacie prasowym z 31 sierpnia, zauważając, że wniosek budżetowy na rok 2023 skierowany do Kongresu obejmował zwiększenie środków na krytyczne interwencje w zakresie zdrowia publicznego o 3,2 miliarda dolarów.

Tymczasem niedawno w Niemczech Partia Lewicy apelowała o darmową metamfetaminę dla narkomanów.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Fox News”, „The Washington Free Bacon”
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 11.09.2022 14:53

    No cóż to tylko..kolejny ,,etap,, planu …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.