Atak w Londynie z użyciem… słomki

Opublikowano: 25.07.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 595

13-letni chłopiec z Londynu usłyszał zarzut przeprowadzenia ataku po tym, jak plunął frytką w jedną z klientek restauracji McDonald’s. Dochodzenie w sprawie okropnego „przestępstwa” trwało kilka miesięcy – podaje “Daily Mail”.

13-letni chłopiec chciał zażartować z kolegi i strzelił w niego przez słomkę kawałkiem ziemniaka. Niestety uczeń spudłował i ziemniak trafił w głowę młodej kobiety. Ta historia mogłaby skończyć się na przeprosinach ze strony ucznia, ale kobieta i jej przyjaciółki wolały zgłosić sprawę na policję i chłopiec został zatrzymany.

Chłopiec usłyszał zarzut „przeprowadzenia ataku z użyciem słomki w celu strzelenia ziemniakiem w twarz kobiety”. Dochodzenie w sprawie tego incydentu zajęło kilka miesięcy. Ostatecznie sprawa została zamknięta, choć młodociany sprawca przyznał się do winy. Matka chłopca natomiast w ogóle twierdzi, że sprawa przeciwko jej synowi została sfabrykowana.

„To śmieszne. Próbowałam wsunąć ziemniaka do słomki — on się tam nie mieści” — mówi matka chłopca.

Zdjęcie: moritz320 (CC0)
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. robi1906 25.07.2018 17:09

  Akcja w Londynie,
  https://jackcaleib.com/medium/4530cad7
  ciekaw jestem, kto się odezwie.

 2. Pires 25.07.2018 21:17

  To jest właśnie świat, w którym ludzie mają zgąbczone umysły reklamami, filmami, muzyką, iPhone’ami, smartfonami, rurkami i pejsbukami. Jeszcze parę lat i zaczną zmieniać historię na naszych oczach, dzieci zyskają większe prawa od rodziców, których będą denuncjować, a my będziemy pracować co raz dłużej, za co raz mniej w imię Wielkiego Brata. Czekam aż coś pierdutnie i ludzie się ockną.

  @robi1906 25.07.2018 17:09
  Jak dla mnie śmieszny film o UK. Widać na nim dwie, wrogo nastawione do siebie grupy, które idą prosto na siebie, a pomiędzy nimi zaledwie kilku policjantów. Spodziewałem się zadymy i… sami zobaczcie co się stało.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.